Чоловік-тиран. Терпіти або позбавитися?

Чоловік-тиран. Терпіти або позбавитися?Чоловік – тиран твердо переконаний у тому, що він найсильніший, найрозумніший, саме він знає, як правильно діяти, він повинен ухвалювати рішення, і його думка найголовніша. Жінка є лише доповненням, яке повинно покірливо підкорятися, не заважати, мовчати і захоплюватися тим, який він сильний, владний і розумний.

Дуже складно розпізнати з першого погляду в чоловікові тирана, особливо якщо ви в нього закохалися, і він, в період залицянь, не проявляє всі свої якості повною мірою.

Що ж робити, якщо ви все-таки вмудрилися вийти заміж за тирана? Як мовиться, навіть якщо вас з’їли, у вас завжди є два виходи. Так і в цьому випадку, перед вами два варіанти.

Перший варіант – підпорядкування

Сприйняття у тирана хворобливе, він не терпить опору ні в чому, він завжди наполягає на своєму і категорично висловлює свою думку. Його мало цікавлять ваші проблеми, думка і життєва позиція. Тиран цікавиться тільки своєю персоною, проблемами, на його думку, без нього ніхто ні на що не здатний. Найчастіше він так і заявляє своїй дружині, про те, що вона без нього нічого не варта, нічого не вміє робити, і не справиться з життєвими ситуаціями, якщо поряд не буде його.

Вам залишається тільки погоджуватися, співати йому дифірамби про те, який він розумний, сильний, яке щастя, що він поряд з вами і т.д. Тільки шляхом підстроювання під його потреби (а його головна потреба – самостверджуватися) ви можете забезпечити собі деяку безпеку. Переробити людину не можна, він може змінитися тільки тоді, коли сам цього хоче. Отже вам залишається лише терпляче чекати, може бути коли-небудь, у нього в голові виникне думка про те, що він не має рації.

Якщо ви впевнені, що зможете жити поряд з такою людиною, вашій силі волі і духу можна тільки позаздрити. Ви повинні бути не просто дипломатом, а дуже тонким психологом, який відчуває й уловлює будь-які нотки настрою людини, що знаходиться поряд.

В цьому випадку, якщо чоловік – голова, а жінка – шия. Вам треба бути дуже гнучкою і пластичною шиєю, крутити так м’яко і уміло, щоб голова навіть не здогадувалася про те, що її хтось крутить і управляє.

Якщо ви не такі впевнені в своїх силах або не хочете витрачати свій дорогоцінний час і кращі роки на підпорядкування тирану, то обирайте другий варіант.

Другий варіант – розлучення

Якщо ви не згодні терпіти приниження і образи, якщо ви хочете вільно висловлювати свою думку і можете самостійно нести відповідальність за свої вчинки, то кращий спосіб для вас – це піти. Піти треба так, щоб втрати і наслідки були мінімальні. Працюйте над собою, повірте в свої сили, в цьому вам допоможуть ваші близькі друзі і психологи. Будьте впевнені в тому, що все буде добре, моделюйте ситуації, що буде тоді, коли його поряд не стане, наскільки буде простіше і легше жити, це додаватиме вам сили.

Не соромтеся розказувати про те, що ваш чоловік постійно вас тиранить, у разі загроз на вашу адресу і нанесення вам тілесних пошкоджень, звертайтеся до правозахисних органів, зафіксуйте побої в медичній установі. Доведіть до відома чоловіка про те, що у разі повторень таких ситуацій йому загрожує кримінальна відповідальність.

Життя з чоловіком тираном – справжнє випробування, не варто зволікати і чекати того, що ситуація вирішиться сама собою, ваше щастя у ваших руках і лише ви маєте право вирішувати, яким бути вашому життю.

Якщо подивитися в коріння проблеми, то тиранія – це підсвідомий прояв своєї слабкості, це серйозний психологічний комплекс, який може мати самі негативні наслідки. Тиран – людина, яка боїться проявити щонайменшу слабкість, і щосили прикриває її своєю силою і агресією. Але, як відомо на будь-яку силу, знаходиться ще більша сила, яка може перемогти. Тисніть на всі важелі, які можуть вам допомогти, головне, не замикайтеся в собі і залишайтеся з проблемою один на один. Сьогодні існують спеціальні психологічні центри для жінок, потерпілих від насильства в сім’ї, є телефони довіри, фахівці допоможуть вам справитися зі стресом.

Беріть відповідальність за себе і своє життя в свої руки і дійте, вибір лише за вами.

Джерело: luxemag.ru

дизайн интерьера кухни фото

Поділитися в...

Вас може зацікавити...