Чоловік фліртує через інтернет. Наскільки це небезпечно?

Чоловік фліртує через інтернет. Наскільки це небезпечноСвіт навколо змінюється настільки швидко, що не завжди ми встигаємо виробити правильне ставлення до того, що нас оточує. Ось, здавалося б, тільки вчора інтернет був такою собі дивиною, потрібною ну хіба що хакерам, та й то незрозуміло навіщо. Сьогодні ж важко уявити себе без цифрових технологій. Хтось шукає тут корисну інформацію, інший «вбиває час» в черговий аркаді, третій мріє зібрати побільше лайків в соц. мережах і т.д., тощо. Якщо раніше середньостатистичний глава сімейства провалювався ввечері в крісло перед екраном телевізора, то тепер він «пропадає», спілкуючись з кимось онлайн. Не так рідко співрозмовником виявляється дуже навіть симпатична жінка. Як далеко може зайти подібне спілкування? Чи не перетвориться, в один прекрасний день, «мені просто цікаво» в «я не можу без неї жити»?

Не так давно на одному з жіночих форумів обговорювалася така ситуація: цілком порядний, на перший погляд, глава сімейства ось уже третій рік переписується з однією і тією ж панянкою. Познайомилися вони на форумі мандрівників. У реальному житті ніколи не зустрічалися. Тим не менш, мінімум раз на тиждень благовірний, сідаючи за «комп» радісно вигукує, звертаючись до дружини: «Ніка тут!» Далі слідує втрачений для сім’ї вечір. Дружина, як жінка розумна, намагалася акуратненько розпитати чоловіка, а кого, власне кажучи, вони там обговорюють. На що отримала лукаву відповідь: «Жінок, звичайно! Як я ще до тебе підхід знайду, якщо ні з ким порадитися буде! »Так вони й живуть. Ніка за час цього знайомства встигла, до слова сказати, вийти заміж і обзавестися дитиною. Тим не менш, продовжує «чатитись» з «чужим мужиком», а друга половинка одного регулярно нагадує собі, що ревнувати до віртуального спілкування нерозумно.

Є у мене й інший приклад, куди більш сумний. Там було все: любов, однорічна дитина, новий будинок в два поверхи, гора планів і надій на краще життя … А закінчилося це дуже швидко, буквально за пару місяців, завдяки Однокласникам, вірніше колишньої шкільної приятельки, яка випадково знайшла на просторах інтернету колишню любов . І понеслося: нічні чаювання перед екраном монітора, лайки, подарунки, листівки, а потім реальна зустріч і розставання з родиною.

Як же відрізнити безневинний флірт від серйозної небезпеки зради? Коли бити тривогу?

У більшості випадків, чоловіки, пояснюючи своє спілкування з іншою жінкою, говорять про просту дружбу. Наскільки це відповідає дійсності можна з’ясувати досить просто. Попросіть чоловіка познайомити вас з новою приятелькою, сядьте поруч під час спілкування і передайте їй привіт. Зберіть волю в кулак або, принаймні, напружте по максимуму свої акторські здібності і абсолютно спокійно, без тіні ревнощів, розпитайте чоловіка про знайому. Чим більше він буде говорити про неї, тим менше приводу для занепокоєння.

Якщо серйозного нічого немає, все-таки варто замислитися, чому чоловік шукає додаткове спілкування з жінками. Можливо, є сенс переглянути ваші власні відносини. Спробувати знову «налагодити контакт». Якщо ж справа в тому, що ви просто трохи втомилися один від одного, спробуйте піти на хитрість: заведіть собі віртуального приятеля. Ну, або, принаймні, зробіть вигляд, що він у вас є. Будь-якому чоловікові куди важливіше зберегти те, у що він уже вклав купу сил, тобто власну дружину, ніж шукати розваги на стороні.

Головне, не запускайте проблему до тієї стадії, коли вирішити її буде вже дуже важко. А для цього залишайтеся уважні один до одного

Поділитися в...

Вас може зацікавити...