Чоловічий оргазм в деталях!

Так вже природа поділила кайф між статями: панночкам важче настроїтися на кінцевий акорд, зате ноток в ньому більше і звучать вони довше. У кавалерів все простіше: швиденько наступає один великий сексуальний «Бр-р-ринь!» – і все, спатоньки. Але це на перший погляд ясно. Насправді налаштувати на потрібний лад мужиків ой як непросто.

Передстартова підготовка

До оргазму, як і до всякої хорошої справи, потрібно готуватися заздалегідь. Сексологи вважають, що ідеально – за двоє діб. За цей час варто поклопотатися про відносини, щоб миліше за "половинку" в момент "ах!" не було нікого на світі, і уникати фізичних і емоційних перевантажень (і об’їдається, до речі, теж). Інакше довгожданий секс перетвориться на чергову галочку: "зроблено" – і заливчасте хропіння на десерт.

Пішла хвиля – тримаєте ритм

Оргазму передує вельми приємна фаза – "плато збудження". Кайф невблаганно наростає і звичайно закінчується… ну тим самим. Але якщо в цей період збити перцю з ритму – наприклад, котом або ще якою несподіванкою, що стрибнув на спину, – повернутися в бойову колію буде проблематично.

Серце б’ється до задоволення

Оргазм наздоганяє так: чоловік починає важко дихати, його пульс підскакує до 110-175 ударів в хвилину (при нормальних 72), скорочуються м’язи в тазу – і відбувається залп. Потім ще два або три – приблизно через секунду кожен. При цьому перший заряд, якщо йому нічого не перешкодить, здатний пролетіти 60-90 см (а деяким тренованим порноактерам вдається "стрельнути" навіть на 2 метри!) із швидкістю 45 км/ч. Ось тут вже зупинити чоловіка практично неможливо. Природа не дасть.

Відрізнилися на раз

Навіть емоційно істоти Ч і Ж сприймають кульмінацію по-різному. Жінкам, якщо вірити усюдисущій статистиці, найбільш приємний останній сплеск (це при тому, що оргазмів вони можуть випробувати декілька), чоловікам же вибирати взагалі не доводиться… Втім, більшість з них стверджує, що найбільш чумний – це найперший викид живчиків. Але не варто вважати, що розрядка – для чоловіка самоціль. Британські учені з’ясували, що кожен п’ятий статевозрілий лицар регулярно оргазм… імітує. Щоб пані серця не образити, а самому швидше віддатися в інші обійми – Морфея.

Джерело: bezbab. org. ua

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...