Чоловічі загадки

Чоловічі загадкиУ вашому будинку з’явився… Ні, не сусід. А свій чоловік. І сумісне мешкання з ним приносить жінці масу відкриттів. Приємних і не дуже.

Отже, відкриття перше: вони постійно хочуть їсти. Ви мимоволі стали звертати увагу на кулінарні рецепти. А вічне питання "що приготувати на вечерю?" терзає вас чистіше гамлетівського. Ви, можливо, звірієте. Ви безупинно щось варите, смажите, парите і пробуєте. Ви поправилися на три кіло… А ваш коханий підтягнутий, стрункий і завжди готовий до їди. Коли він з фразою: "Що у нас є смачненького?"- лізе в холодильник через п’ять хвилин після обіду або вечері, вам хочеться дати йому стусана. І закрити дверці.

Відкриття друге: вони ховають брудні шкарпетки. Прийшовши з роботи, він насамперед вишукує потайні місця і там, як бурундук в заначку, ховає їх, заздалегідь скрутивши у формі закарлюки. І ніякі навіювання і роз’яснення не допомагають.

Відкриття третє: вони прощаються з життям і з вами, складають заповіт кожного разу, коли у них болить зуб, починається нежить або пронос. Він задихається при слові "поліклініка" і просить добити його, щоб позбавитися нелюдських страждань.

Відкриття четверте: вони уміють мовчати. І можуть цілий вечір просидіти перед телевізором, не зронивши ні слова. Дай їм волю – вони обмежили б спілкування з вами фразами: " Добрий ранок!", "А що у нас на вечерю?" і "Йди до мене".

Відкриття п’яте: вони не виносять тиші. До телевізора і музичного центру вони торкаються значно частіше, ніж до вас, і не відходять від телевізора, перемикаючи канали із швидкістю швейної машинки.

Відкриття шосте: вони обожнюють наглядати і контролювати. І, повірте, це не просто цікавість: "Ти з ким говорила по телефону?", "Хто цей очкарик(дистрофік, амбал, лисий)?", "Де ти була?".

Відкриття сьоме: вони не пам’ятають святкових і ювілейних дат. Зовсім. Вибірковий провал в пам’яті. Вони пам’ятають день техогляду, день власного відходу в армію, день, коли програла 10 років тому улюблена команда, але дата вашого народження, роковини весілля не можуть закріпитися в чоловічих півкулях.

Відкриття восьме: вони непрактичні, не уміють планувати бюджет. Вони соромляться брати здачу. Не уміють торгуватися на ринку – купують все, що впарюють їм бабці. Вони купують те, що виявляється непотрібним, вже після приходу додому.

Відкриття дев’яте: і все-таки вони нас люблять!

А зараз рада: прийміть ці відкриття, зроблені іншими жінками, за аксіоми. І тоді в сумісному з чоловіком житті у вас практично не буде розчарувань.

Джерело: www.dvorec.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...