Чоловіче серце розбити простіше

Чоловіче серце розбити простішеРозрив відносин – серйозне випробування як для жінок, так і для чоловіків. Проте якщо жінки залишаються після цього в гіршому фінансовому положенні, то розбите серце представників сильної статі набагато більше страждає від самоти.

"І чоловіки і жінки переживають розставання з коханою людиною, але жінки більше програють у фінансовому значенні, а чоловіки – в соціальному", – розказує професор психології з університету Квінсленда, Австралія, Девід де Ваус (David de Vaus). В ході дослідження він і його колеги спостерігали за людьми не в кращий період їх життя – під час розриву відносин і після нього. В результаті виявилося, що близько 48% чоловіків, які так не знайшли нову партнерку протягом року після розриву, визнають, що їх гризе самотність. Серед жінок самотність хвилювала 39%. Через чотири роки "рахівниці порівнялися": після розриву самотність мучила 29% чоловіків і 28% жінок.

Що стосується життя в цілому, то через рік після розлучення чоловік був менш задоволені ним: лише 29% з опитаних були щасливі, порівняно з 38% жінок. Через три роки ці показники зросли до 42% і 52% відповідно.

Проте у чоловіків не все так погано, як здається на перший погляд. Згідно з результатами, через чотири роки після розставання дохід чоловіків підвищувався на 20%, тоді як у жінок він знижувався на 2%. Таким чином, кинуті чоловіки можуть тішитися збільшеними доходами, а їх рани неодмінно залікує час.

Джерело: sexyweek.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...