Чоловіче безпліддя

Чоловіче безпліддяУ чому виражається чоловіче безпліддя?
Найчастіше бездітність сім’ї пов’язують з жіночим безпліддям, однак за статистикою неможливість мати дітей пов’язана з чоловічим безпліддям в 30-50% шлюбів. Чоловіче безпліддя – це неможливість з боку чоловіка запліднити жінку. Розглянемо в даній статті фактор і причини чоловічого безпліддя, основні проблеми і в чому вони виражаються. Ознаки чоловічого безпліддя – дуже складне питання, тому що по суті ніяких ознак найчастіше і немає. Єдиний варіант дійсно з’ясувати проблему – це здати аналізи.

Причини чоловічого безпліддя
Гормональні (ендокринні) розлади – призводять до порушення сперматогенезу
Анатомічні проблеми – аномальна непрохідність або навіть відсутність вивідних каналів. Іноді такий фактор – наслідки операцій.
Еякуляторні розлади – проблеми з виведенням сперми через порушення
Знижене вироблення сперматозоїдів в наслідок ушкодження сперматогенного епітелію. Таке відбувається в результаті токсичного впливу на організм, радіації, травм статевих органів. Залежно від складності таке чоловіче безпліддя може бути вилікувано.
Запалення.
Імунологічна ознака – коли присутні антитіла які боряться зі сперматозоїдами.
Генетичні порушення – у результаті яких сперма не виробляється взагалі.

Для того, щоб виявити проблему в чоловічих процесах, пов’язаних з виробленням життєздатних сперматозоїдів а також для виявлення аномалій в процесі спермоутворювання, сьогодні існують великі аналізи. Основний з таких аналізів: спермограмма.

Що можна робити для профілактики чоловічого безпліддя?
Буває так, що неможливість запліднення з боку чоловіка, навіть призводить до розлучень. А потім жінка задається питанням: «Як повернути чоловіка після розлучення?» Так що не варто поспішати з поспішними висновками і продовжувати вірити і сподіватися, підтримуючи один одного. Всім відомо, що насамперед гальмівну дію на репродуктивність чоловіків сьогодні грає роль шкідливих звичок. Щоб не посилювати ситуацію, необхідно позбутися паління, вживання алкоголю. Фізична активність також впливає на якість сперми і життєздатність сперматозоїдів. Правильне здоров’я і відсутність зайвої ваги – також важливий позитивний фактор. В ідеалі необхідно проходити профілактичні огляди у лікаря час від часу.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...