Чого хоче жінка? Головні чоловічі помилки

Чого хоче жінка? Головні чоловічі помилкиРозвійте головні міфи про жіночі «хочу».

1. Без кольорів і солодощів не підходити

Звідси і походження цукерково-букетного періоду, коли прийнято переконувати кохану в своїй неперевершеності, уважності і щедрості. Ні, ми, звичайно, любимо знаки уваги і милі презенти, але букет розміром з клумбу (а то і поспішно куплений віник з тюльпанів, що пов’янули) плюс банальна коробка цукерок говорять не на користь продовження бурхливого роману. А чому? Тому що стереотип один, а бажання у нас різні.

Вихід. Під час знайомства -, а воно зараз, як правило, відбувається в Інтернеті – не зайве ввічливо, вкрадливо і не без гумору повідати молодій людині про те, від чого ви приходите в захват, а що на дух не переносите.

2. Хочу віршів і мелодраму

Це повір’я ідентичне цукерково-букетному – народжене стереотипами, частими переглядами "Іронії долі" і, можливо, підкріплено образом власних мами і бабусі. Психологи стверджують, що закоханість породжує в чоловіках безсоння, відсутність апетиту і маніакальне бажання вражати, творити – вірші зокрема. У результаті – коханий стає стрункішим, блідішим і натхненнішим, читає опуси власного "приготування" або видає себе за Мандельштама, Пастернака, іноді за Цветаєву, чому наш мозок сигналізує "Врятуйте наші вуха!".

Вихід. Любіть поезію – повідомте коханого, кому з авторів віддаєте перевагу. Якщо до віршів ставитеся байдуже, підкидайте коханому теми для розмов.

3. Якщо любиш – будь готовий втратити голову і скоювати нерозумні вчинки

У житті завжди є місце подвигу – цьому нас ще в школі навчили. Все тому, що чоловічий гормон тестостерон "вчить" сильну стать доводити свою унікальність вчинками – на перевірку "напханими" небаченою сміливістю, наприклад, сходженням на гору або енний поверх у вікно до коханий, кульбіти на високому мосту, запливи в швидкій річці й інші дурощі.

Вихід. Якщо ви не хочете перенести побачення з парку, кафе, дискоклуба в травматологічне відділення лікарні, знищуйте на корінню будь-які неадекватні пориви коханого. Знову ж таки ввічливо подякуєте за бажання вам сподобатися, при цьому розкажіть, як він може це зробити в іншому ключі.

4. Даєш наполегливість!

Погодьтеся, за нашим жіночим "ні" часто ховається "так" – і ми впевнені, що коханий про це в курсі. І як буває: вона ледве дочекалася його візиту/повернення додому і для проформи "включила принцесу" – проявила деяку нерішучість. А він спокійно чмокнув її в щоку і з словами: "Ну добре, тоді наступного разу", – віддалився. Повинні ж ми поканючити, дати нашому мачо можливість повмовляти, проявити наполегливість і навіть деяку непохитність, щоб було солодше здаватися в руки "переможця"? Як мовиться, за що боролися – на те і напоролися.

Вихід. Не вводьте в обман чоловічу логіку – вона, як правило, прямолінійна, як трамвайні колії.

5. Розставимо всі крапки над… G

Погодьтеся, чоловікам доводиться немало попітніти, розшифровувавши наші побажання і приховані натяки "про це". Ми, пані, чомусь вважаємо неприпустимим відкрито декларувати свої інтимні переваги. Тому самі і страждаємо, поки партнер, що начитався в глянці про суперпози, мультиоргазм і горезвісну точку G, намагається наскоком організувати нам весь цей all inclusive.

Вихід. Просто проявляйте ініціативу, допомагаючи коханому приносити вам задоволення. Акуратно направляйте його в потрібне русло, підказуючи, як і де він може зробити вам добре "на відмінно".

6. Сукню, сукню, сукню, ще одну сукню і шубу

Жіночий шопоголізм – явище не віртуальне, а цілком буденне. І потім, в офіс два дні підряд в одному і тому ж наряді не з’явишся – бо моветон. Але… Нам не потрібен мільйон ганчірочок – досить десятка якісних, із смаком підібраних нарядів в сезон, щоб виглядати презентабельно.

Вихід. Щоб розвіяти цей міф і не розмінювати спілкування з коханим на магазинні пильнування або інтернет-замовлення, робіть обновки не частіше одного разу на місяць. Переважно, звичайно, слідувати не моді або дешевизні, а смаку.

7. Хочу, щоб все було добре!

Це топовий міф, який коштує чоловікам особливо дорого. Наше поняття "добре" розтяжне, як експандер в руках бодібілдера – в ньому і нові туфлі, і бажана посада шефині, і поцілунок в щічку, і морозиво, і мир у всьому світі… І головне, коханий повинен про це все здогадуватися. І він кидається, викладаючи пазли наших "хочу", іноді в неправильному напрямку, від чого в нагороду одержує скандал і табу на доступ до тіла. До речі, чоловіки вважають, що ми обожнюємо скандалити – так би мовити, здоров’я для, щоб навести гармонію гормонів.

Вихід. Він – в спілкуванні. Не розраховуйте на чоловічу інтуїцію – її у них немає за замовчуванням і думці фахівців у області психології. Робимо ставку на дохідливість аргументів, конструктив, оптимізм – і буде нам всім щастя. Велике, світле і пухнасте, як добре вимитий білий ведмідь.

Джерело: elitensk.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...