• Без категорії

До чого потрібно бути готовою до того, як з’їхатися з хлопцем

До чого потрібно бути готовою до тогоЯкщо незабаром тобі доведеться ділити квадратні метри із хлопцем, будь готова до деяких несподіванок, з якими ти, так чи інакше, зіткнешся.

Якщо ти збираєшся вперше з’їхатися з хлопцем, тобі потрібно знати про деякі особливості їхньої поведінки в побуті. Так, вони далеко не завжди такі акуратні, як дівчата, а деякі їхні вчинки і зовсім можуть роздратувати до тремтіння. Але, попереджений – значить, озброєний.

Читай, до чого потрібно бути готовою до того, як погодитися переїхати на квартиру разом з хлопцем:

  1. Унітаз

Готуйся до того, що кришка унітазу гулятиме туди-сюди, і нерідко ти будеш “провалюватися” в “клозет”, тому що хтось забуде опустити кришку. І ти будеш говорити про це десятки разів, а потім ще десятки разів провалюватися.

  1. Волоски у ванній

Якщо твій чоловік носить бороду, то будь готова до того, що вся ванна кімната (не тільки раковина і ванна, а просто приміщення, від підлоги до стелі) буде в дрібних волосках, які, до речі, не бере жоден пилосос.

  1. Твої косметичні засоби

Будь готова до того, що він переплутає звичайне туалетне мило з твоїм натуральним і дуже недешевим милом для інтимної гігієни, або косметичним милом, призначеним тільки для обличчя. І зубну пасту він теж візьме, і шампунь, і навіть твої манікюрні ножиці. Все візьме.

  1. Зубна паста по всій раковині

Так, в ній будуть не тільки волоски, але і зубна паста. Вони ніколи не обтяжують себе змивати її.

  1. Сполучений санвузол: спокій, тільки спокій

Якщо в квартирі, де ви збираєтеся жити, суміщений санвузол – набирайся терпіння. Кожен раз, коли ти будеш приймати душ, йому неодмінно захочеться в туалет. І добре, якщо йому потрібно спорожнити сечовий міхур. А якщо не тільки?

  1. Твоє волосся

Так само, як тебе будуть дратувати його волоски в раковині, тобі не раз доведеться вислухати, що слив забитий твоїм волоссям. Він буде його прочищати і періодично погрожувати, що поголить тебе налисо, поки ти будеш спати. Кріпись. Це все, що можна сказати в такій ситуації.

  1. Він приймає душ

Якщо чоловік закривається у ванній, то це надовго, дуже надовго. Вони там співають, танцюють, думають про життя, філософствують і трохи миються. У точності сказати, чим вони там ще займаються, не може жодна дівчина. Є відчуття, що це таємна змова чоловічої половини людства проти жіночої.

  1. Шкарпетки

Про шкарпетки можна говорити цілу вічність, так як це абсолютно особлива частина чоловічого гардеробу. Будь готова до того, що вони будуть лежати в найнесподіваніших місцях, аж до кухонного столу. А ще чоловіки люблять їх ховати. Такі ось вони грайливі і непередбачувані.

А якщо говорити зовсім вже серйозно, то жити зі своєю другою половинкою дуже весело. Можна їсти морозиво однією ложкою і кидатися один в одного попкорном, штовхатися стегнами вранці, намагаючись почистити зуби, готувати сніданки і вечері на двох, сміятися над дурницями і цілими днями займатися сексом. Так що зважуй усі “за” і “проти” і вперед – сміливо будувати своє щастя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...