До чого може призвести нестача води в організмі

До чого може привести нестача води в організміЗневоднення може призвести не тільки до проблем зі здоров’ям, але і до дисбалансу психологічного стану. Читай, що може статися, якщо пити мало води.

Інститут медицини рекомендує жінкам випивати по дев’ять склянок води в день (близько двох літрів). В іншому випадку, людина ризикує зіткнутися з серйозними проблемами, серед яких – погіршення стану здоров’я, порушення метаболізму та інші неприємності.

  1. Стан здоров’я

Недолік рідини, в першу чергу, позначається на погіршенні стану здоров’я. Люди, які не випивають денну норму води, схильні до утворення каменів в нирках. Також нестача рідини збільшує ризик розвитку раку товстої кишки і може призвести до інсульту.

  1. Погіршення метаболізму

Дослідження 2010 року показало, що нестача рідини в організмі негативно відбивається на базальтному метаболізмі людини (спалення калорій в стані спокою). Цей процес значно прискорюється, коли організм отримує достатню кількість вологи.

  1. Зниження продуктивності

Дослідження, проведене в Інституті психіатрії при Королівському коледжі Лондона в 2011 році, показало, що студенти, які пили недостатньо води, вирішували поставлені завдання менш ефективно, в порівнянні з тими, хто вживав достатню кількість рідини.

  1. Підвищення апетиту

При нестачі рідини може здаватися, що ти відчуваєш почуття голоду, тоді як в більшості випадків це не що інше, як спрага. Випиваючи незадовго до їжі склянку води, людина вживає менше їжі, і, як наслідок менше калорій. До того ж люди, які хочуть схуднути, справляються з цим краще за умови вживання достатньої кількості рідини.

  1. Поява зморшок

Людина, яка п’є мало рідини, ризикує швидше постаріти: погіршується не тільки колір обличчя, але і якість шкіри, яка стає більш зморшкуватою.

  1. Поганий настрій

Ряд досліджень показав, що при зневодненні людина відчуває почуття втоми, гнів і напругу, що може призвести до депресії.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...