• Без категорії

Чого бояться чоловіки?

Чого бояться чоловікиЖінки часто думають, що чоловіки сильні, міцні істоти без емоцій, які можуть впоратися з будь-якою проблемою, і яким не відомий страх. Однак, це зовсім не так, адже чоловіки такі ж люди, як і представниці прекрасної половини людства. Просто їм зовсім не вигідно показувати свої слабкості, стаючи вразливими. Поговоримо про те, чого ж бояться чоловіки.

Чоловіки бояться відповідальності

Навіть якщо вони про це не скажуть, це так. Вони завжди бояться зробити щось не так. І зовсім не тому, що вдома його супутниця життя влаштує скандал, а просто тому, що у власних очах чоловік повинен виглядати ідеальним, досконалим, всемогутнім людиною, яка ніколи не робить помилок. І менше всього йому хочеться, щоб хтось спостерігав його помилку. Тому часто чоловіки і відмовляються розділяти відповідальність. Вони не бояться шлюбу – вони бояться бути поганими чоловіками, які не можуть зробити щасливою кохану жінку. Вони не бояться появи дітей – вони бояться бути поганими батьками, які не вміють виховувати малюків.

Чоловіки бояться бути неспроможними

У будь-якій сфері. Кожен третій чоловік, згідно з дослідженням, волів би померти, ніж жити інвалідом, якщо з ним трапиться така ситуація, тому що в цьому випадку він буде тягарем на шиї жінки, і не зможе забезпечити її фінансово. Якщо ж говорити про інтимне життя, то тут все зрозуміло і без слів. Який чоловік не боїться розчарувати кохану жінку в ліжку!

Страх бути відкинутим

Чоловіки бояться всього, що робить їх слабкими в очах інших людей. Саме тому часто хлопці, навіть якщо їм дуже подобається дівчина, не підходять до неї. Страх, що вона відмовиться від нього прилюдно, а може бути, ще й посміється над ним, сильне його тяги до неї. Адже це означатиме, що він недостатньо хороший, а як було сказано раніше, чоловіки хочуть бачити себе в очах інших ідеальними і невразливими.

Страх бути слабким

Бувають адже такі моменти, коли чоловік захворює. Він змушений лежати в ліжку. Він змушений просити про допомогу. Як же так, який же він хлопець, якщо він не може щось зробити сам? Адже немає нічого неможливого! Саме тому, через гордість, вони дуже часто відмовляються від щирої жіночої допомоги, яка може принизити їх гідність.

Головне, що потрібно пам’ятати – чоловік всесильний. Не варто акцентувати увагу на його промахи і помилки, він цього не пробачить. Але якщо ви зробите вигляд, що не помітили його слабке місце, його помилку, то він цього ніколи вам не забуде, і буде вдячний все життя.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...