Чисте повітря, вагітність та кондиціонери

Вагітна на прогулянці

Цікаво: продаж кондиціонерів у Львові.

Для кожної людини важливе чисте повітря – адже саме воно впливає на наше самопочуття, на наш організм. І, природно, що якість та чистота повітря в рази підвищується під час вагітності. Адже воно впливає вже не тільки на дорослий сформований організм, але і на ще ненароджений організм малюка! І саме тому в цей період так важливо дбати про максимальну чистому повітря!

Мамині легені, а також плацента є природними фільтрами, які очищають все, що надходить до формуючогося організма. Однак, навіть вони не можуть захистити від всього і мамі доводиться проявляти максимальну відповідальність, вести правильний спосіб життя і дбати не тільки про правильне харчування, але і про правильне дихання. Звичайно, в ідеалі варто на час вагітності переїхати в село, їсти все свіже і дихати незагазованим повітрям, але, на жаль, ідеал цей далеко не завжди досяжний. Тому потрібно намагатися максимально убезпечити себе в міських умовах.

Ось декілька простих порад для жінки, яка проводить вагітність в місті. По-перше, дотримуючись порад лікаря побільше гуляти, потрібно ретельно вибирати місця для прогулянок. Це не повинні бути вулиці вздовж дороги, неширокі парки між дорогами. Гуляти потрібно у великих парках, лісопосадках, в садах і т.д., словом там, де на відстані хоча б50 мв обидва боки не їздять машини.

По-друге, якщо Ви живете біля дороги, потрібно обов’язково подбати про встановлення вдома кондиціонера з зволожувачем і очищувачем повітря. В такому положенні потрібно ретельно вибирати модель кондиціонера, довіряти тільки перевіреним маркам. В наш час багато виробників випускають вже багато років спеціальні зразки, які підходять для дитячих кімнат і, відповідно, ідеальні для вагітних жінок.

По-третє, якщо Ви керуєте авто під час вагітності, то на дорозі потрібно бути дуже відповідальною. Якщо Ви стоїте в пробці, то не відкривайте вікна, щоб не дихати вихлопними газами, а включайте кондиціонер. Також не варто самостійно заправляти автомобіль на АЗС – Вам абсолютно ні до чого дихати випарами бензину!

Ну і ще одне: не соромтеся. Під час вагітності без будь-яких утисків просіть колег і друзів не палити біля Вас, створіть собі комфортні умови на роботі, якщо там немає кондиціонера, то поговоріть з начальством або, врешті-решт, встановіть у своєму кабінеті мобільний кондиціонер. Зараз є у продажу зручні кондиціонери без монтажу, які Ви завжди зможете забрати додому.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...