• Без категорії

Чиста шкіра справа нескладна

Чиста шкіраЧиста і доглянута шкіра – мрія кожної дівчини і жінки. Домогтися ідеального стану шкіри не так складно як здається, але вимагає значних витрат часу і терпіння.

Вперше кожна дівчина стикається з проблемами шкіри в підлітковому віці, коли в організмі не всю котушку буянять жіночі статеві гормони і організм перебудовується для зрілої життя. У цей період головне пояснити дівчинці, що це тимчасове явище і з часом прищики і висипання пройдуть, і про них можна буде згадувати з посмішкою. Але не варто і дуже халатно ставиться до цього явища, адже саме в цей період життя з’являються перші хронічні захворювання шкіри, які або заліковують, або не надають їм належної уваги.

Після підліткового віку приходить пора проблем молодого віку – поява пігментованих плям, сіточок капілярів, жирний блиск, жировики. Неприємні явища, але і з ними можна боротися, благо косметичних засобів сьогодні є достатньо. Найголовніше в цьому випадку – підібрати ту косметику і ті засоби, які підійдуть саме вам і вашій шкірі, це вже 50% успіху.

Не маловажну роль в стані шкіри грає ваш раціон, адже від кількості отриманих мікроелементів і вітамінів залежить здоров’я шкіри (Этикет и стиль на сайте vitalstyle.ru. Европейский обед. Сервировка стола). У першу чергу слід виключити занадто жирні продукти, щоб не засмічувати сальні залози на шкірі. Далі потрібно відмовитися від солодкого та мучного, копченого і солоного. Само собою повинно розумітися, що ні про яку здорової шкірі не може і йтися якщо жінка палить і надмірно вживає алкогольні напої.

Останнім і важливим аспектом здоров’я шкіри є ванни з лікарських трав, які будуть тримати шкіру в тонусі й очищати пори.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...