Чим розважити дитину влітку. Корисні поради батькам

Чим розважити дитину влітку. Корисні поради батькамЯкщо запитати у маленьких дітей, яку пору року вони люблять найбільше, дві третини респондентів однозначно назвуть літо. І не тільки тому, що їм не потрібно ходити до школи, вчити уроки і робити домашні завдання. Просто літо, це свого роду казка, коли кожен день – маленьке свято. Ми чекаємо його з нетерпінням.

Як провести цей період з максимальною користю для малюка. Чи можна одночасно поправити здоров’я, зарядитися енергією, а також не лякатися від шкільних оцінок в перші пару тижнів після канікул? Так, ця місія цілком здійсненна!

Дослідіть флору і фауну

Пограйте з малюком у юних натуралістів. Це зовсім не означає, що необхідно відловлювати нещасних жуків і метеликів, а потім прибивати їх голками до картону. Все може бути куди екологічніше і цікавіше. Зараз практично у кожної дитини є телефон з камерою. Його можна використовувати не тільки для того, щоб викладати прикольні пики в соціальних мережах. Прогуляйтеся зі спадкоємцем в парк або краще за місто. Ви здивуєтеся, скільки рослин і комах навколо, про назву яких ми тільки здогадуємося. Вдома зібрані знімки можна систематизувати, ідентифікувати за допомогою інтернету або знайомих. А потім буде здорово зробити невеликий звіт у вигляді презентації або міні-сайту для шкільних уроків біології.

Посадіть квіти

У діжці, на городі чи на клумбі. Ви навіть не уявляєте яку гаму позитивних емоцій отримає ваша дитина, коли, нарешті, помітить перший листочок!

Зробіть повітряного змія

Хіба ви забули, як марили про це будучи дитиною ?! Подаруйте свою мрію дітворі.

Побудуйте будинок

Ну, ви пам’ятаєте, кожен чоловік повинен у житті … Зазвичай після цієї фрази на багатьох батьків, що не встигли виплатити іпотеку, находить «туга зелена». Ми поспішаємо вас порадувати. «Дідівська» задачка має дуже креативне, корисне і головне – легке рішення. Змайструйте своїм карапузам дитячий літній будиночок. Залежно від вашого бажання і можливостей це може бути звичайний курінь або справжній дерев’яний прототип російської хати. У будь-якому випадку і ви, і маленькі непосиди отримаєте масу позитивних емоцій.

Здійсніть екскурсію

Вам не вдалося цього літа поїхати в теплі країни? Доводиться сидіти в місті? Не біда! Тут теж можна знайти багато цікавого. Уявіть, наприклад, що до вас повинні приїхати знайомі з-за кордону. І просять провести екскурсію по місту. Розробіть разом з дитиною оптимальний маршрут. Можливо, він пройде через популярні музеї чи інші пам’ятки. Само собою, вам необхідно заздалегідь відвідати їх, щоб знати, про що розповідати. Обов’язково почитайте про своє місто в інтернеті. Ви напевно дізнаєтеся багато нового. Напишіть приблизний план екскурсії на папері і проведіть її для сусідських малюків або друзів. Ну, а якщо зовсім захопитися ідеєю про зарубіжних знайомих, можна скласти розповідь англійською мовою.

Присвятіть дітей в свої секрети

Ні, ну розповідати їм про те, як вам вдалося написати дипломну роботу за один вечір поки необов’язково. Але! Ви володієте унікальними знаннями, які просто таки необхідно передати дітям. Не вірите? Тоді розпитайте малюків, що таке «козаки – розбійники», «резиночки» «чай- чай ​​-виручай», «тихіше їдеш, далі будеш», «море хвилюється раз». А скільки задоволення можна отримати, якщо просто сплести вінок з кульбаб. Тобто не на комп’ютері, а руками!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...