ЧИМ КОРИСНИЙ АВОКАДО ДЛЯ ШКІРИ?

Авокадо – один із найкорисніших продуктів, причому ви отримуєте масу вигоди, вживаючи його не тільки в їжу, але і використовуючи в якості масок для обличчя. Так чим корисний авокадо?

Для красивої, чистої, сяючої і пружної шкіри авокадо – незамінний продукт. У ньому містяться необхідні шкірі вітаміни А і Е, які захищають клітини від дії вільних радикалів, підтримують гідро-ліпідний баланс дерми, запобігаючи появі ознак передчасного старіння.

Один плід авокадо містить багато жиру (30 г), а його калорійність в середньому досягає 730 калорій. Незважаючи на це, дієтологи вважають, що невелика кількість авокадо, яке додається до харчування кожен день, принесе величезну користь і фігурі і шкірі.

Голлівудський дерматолог Джоанна Варгас, наприклад, рекомендує своїм клієнтам за два тижні до важливої події додати в свій раціон смузі з авокадо, яблука і зелених листових. На її думку, хлорофіл, який міститься в зелених плодах і овочах, допомагає наситити шкіру всіма необхідними їй речовинами, внаслідок чого вона очищається. Плюс, так ви зможете втратити пару кілограм, замінивши вечерю однією склянкою такого смузі.

Жири, що містяться в авокадо, мегакорисні для шкіри. Масла з цього плоду сприяють збереженню цілісності оболонки, що оточує клітини шкіри. Таким чином, ці жири здатні зменшувати запалення. Тому дерматологи нерідко прописують своїм клієнтам з висипною хворобою, псоріазом та екземою цей фрукт. Але у всіх цих випадках його потрібно також їсти, а не наносити на шкіру.

Авокадо сприяє поліпшенню кольору і щільності шкіри обличчя. Як ми вже сказали, жир забезпечує клітини шкіри всіма необхідними поживними елементами. А це, в свою чергу, запобігає появі зморшок, захищає шкіру від пересихання в будь-який з періодів року. Без жиру, який є в складі авокадо, вітаміни А і Е не змогли б потрапити всередину клітини, де вони найбільше потрібні. Вітамін А, він же ретинол, необхідний організму для утворення нових клітин. Якщо організм отримує його в достатній кількості, шкіра виглядає молодою і свіжою.

Крім того, в авокадо міститься сіль фолієвої кислоти, калій, а також олеїнова кислота. Доведено, що остання збільшує рівень здорових жирів в організмі, допомагає знизити вміст шкідливого холестерину в крові. Усе це разом зменшує тьмяність обличчя, шкіра стає більш пружною та гладкою.

До речі, для вегетаріанців авокадо – must have, адже це один з найкорисніших білкових продуктів, який допоможе зберегти шкіру і волосся в ідеальному стані за браком тваринних жирів і білків в раціоні.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...