Чи загрожує тобі розлучення – перевіримо

Чи загрожує тобі розлученняЧи буде твій шлюб довгим, чи ні? Виявляється, це залежить від безлічі факторів, починаючи з того, як ти виглядаєш на дитячих фотографіях, і закінчуючи твоєї професією і рівнем тестостерону, про що сповіщає сайт для жінок www.talia.ua.

Наприклад, дослідниця виявила, що тільки 10% опитаних, які посміхалися на своїх дитячих знімках, пізніше розлучилися, тоді як серед тих, хто на цих фото хмурився, таких виявився 31%. Ймовірно, ті, хто не здатний посміхатися під час зйомки, більш негативно сприймають навколишній світ, а отже, менш успішно будують відносини.

У той же час, серед танцюристів і хореографів рівень розлучень становить 43% а серед математиків – 19%. Масажисти розлучаються в 38% випадків, а дантисти – тільки у 8% випадків. Ну, зрозуміло, чим богемніше професія і чим ближче до тіла, тим більше приводів для ревнощів і зрад.

Для жінок, які виходять заміж у віці до 18 років, ймовірність розлучення в перші десять років спільного життя дорівнює 48%.

Для афроамериканок ймовірність розлучення в перші десять років шлюбу становить 47%; для латиноамериканок – 34%; для жінок європейської раси – 32%; для азіаток – 20%.

Якщо жінка хоче дитину набагато сильніше, ніж її чоловік, то шанси на розлучення подвоюються, у порівнянні з ситуацією, коли обидва однаково хочуть дітей.

Якщо в сім’ї двоє синів, ймовірність розлучення становить 36,9%, а якщо дві дочки – 43,1%. Може бути, така велика кількість жінок у сім’ї просто дратує чоловіків?

У шлюбах з гіперактивними дітьми батьки розлучаються на 22,7% частіше. Можливо, проблемні діти дістають татусів?

У чоловіків з високим рівнем тестостерону шлюб закінчується розлученням на 43% частіше, ніж у чоловіків, що володіють низьким рівнем тестостерону. Це й зрозуміло – чим вище рівень тестостерону, тим вище потреба в сексі. А далеко не всі жінки можуть цю потребу задовольнити. І найчастіше чоловік починає ходити на сторону, а зради – одна з найпоширеніших причин для розлучення.

У жінок, які зраджують своїм чоловікам, шлюби закінчуються розлученням в два рази частіше, ніж у вірних дружин. Теж все ясно: якщо жінка ходить наліво, то вона не задоволена своїм шлюбом, та й не кожен чоловік, зловивши дружину на адюльтері, стане терпіти таке далі … А ось жінки більш схильні прощати чоловічі зради.

Якщо жінці був поставлений діагноз серйозної хвороби, такої як рак або розсіяний склероз, то шлюб розпадається у шість разів частіше, ніж якщо подібний діагноз поставлений чоловікові. Нічого дивного: жінки схильні до жертовності, а ось чоловіки, як правило, бояться чужих хвороб і проблем.

Також в 17% випадків шлюб завершується розлученням, якщо хтось із подружжя переніс черепно-мозкову травму. Мабуть, це в тих випадках, коли травма спричинила за собою наслідки у вигляді психічного захворювання або різкої зміни характеру.

“Це всього лише числа, – заявляє місіс Руфус. – Але вони цікаві в якості відправної точки для подальших досліджень. Вони дозволяють поглянути на проблему і побачити загальні закономірності, які призводять до руйнування взаємовідносин”.

Джерело: ivona.bigmir.net
Фото з: lady-flower.net

Социальная сеть для сотрудников правоохранительных органов

Поділитися в...

Вас може зацікавити...