Чи є секс після пологів?

Як показує статистика, багато жінок і чоловіки впевнені, що секс після народження дитини терпить серйозні зміни зовсім не в кращу сторону, адже поява малюка займає левову частку уваги і сил матусі, а також організму необхідний час, щоб відновитися.

Через ці і багатьох інші причини, на думку багатьох пар, пристрасний секс стає рідкісним гостем в сімейній спальні. Учені з Нідерландів провели дослідження і з’ясували, як поповнення сімейства впливає на інтимне життя представниць прекрасної половини.

Сексологи досліджували сексуальне життя 377 молодих матусь. У всіх випробовуваних жінок пологи були першими в їх житті. В результаті було встановлено, що якість сексу дійсно небагато падає, проте це відбувається тільки в перші місяці після народження малюка, потім все стає на круги своя.

Ті жінки, які припиняли інтимне життя вже на 12 тижні вагітності, в 11 разів частіше не відновлювали її навіть через рік після появи дитини, що ще раз говорить про користь сексу під час вагітності. Але на щастя таких жінок, як показує дослідження, дуже мало. 94% матусь починають вести нормальне сексуальне життя, не побоюючись за своє здоров’я в середньому впродовж 12 місяців після пологів.

Джерело: www. passion. ru

НА ГОЛОВНУ— Вагітність, секс, поради

Поділитися в...

Вас може зацікавити...