• Без категорії

Чи варто жити у цивільному шлюбі?

Чи варто жити у цивільному шлюбіНа щастя, в сучасному суспільстві набагато спокійніше ставляться до «пробних шлюбів», співжиття молодих людей «до весілля», без офіційного оформлення відносин. З точки зору моралі, моральності та економіки дане явище не тільки не засуджується, у нього навіть з’явилися свої прихильники.

БАТЬКИ І ЇХ СТАВЛЕННЯ ДО ЖИТТЯ у цивільному шлюбі

Батьківські заборони подібних експериментів в «сімейному житті» часто створюють проблеми у спілкуванні з дітьми, провокують конфлікти і різні «показові виступи» зі спробами суїциду.

Головне в ситуації – вчасно і популярно донести до раптово подорослішаних чад основні методи контрацепції і способи запобігання від захворювань, що передаються статевим шляхом, а також найбільш повно описати тягар відповідальності і тяжкість безлічі заходів у разі вагітності та аборту.

Далі, необхідно бути послідовними у своїй позиції, щоб не опинитися в анекдотичній ситуації: «Мама, тато, це … Це буде жити з нами!». Набагато вигідніше в цьому випадку не піддаватися і не здаватися, а діяти за принципом: «! Раз вже ви« дорослі »для того, щоб займатися любов’ю, значить, можете організувати своє самостійне життя – знайти роботу, заробляти, знімати окреме житло». Так в дорогу, вперед! Привести в дитячу кімнату партнера для регулярного сексу і продовжувати жити і харчуватися на батьківському забезпеченні – це ще не цивільний шлюб, не показник зрілості.

У спробах до останнього і у всьому контролювати життя дитини батьки нехай і прикриваються благими намірами «Нехай краще буде на очах, мало що?!», Насправді ж просто морально не готові, не хочуть відпустити дітей від себе, дати їм подорослішати, побачити в них рівних.

ПЛЮСИ ЖИТТЯ в цивільному шлюбі

Не оформлене офіційно співжиття дає молодій парі трохи більше свободи в можливості реально оцінити і застосувати свої сили. Причому це стосується і матеріальної незалежності від батьків, адже доведеться вчитися планувати бюджет і розподіляти доходи і витрати. Також закохані повинні будуть вчитися вирішувати різні побутові питання, пов’язані з купівлею продуктів, приготуванням їжі, прибиранням та іншим.

Саме спільне життя дозволяє заздалегідь краще пізнати один одного, риси характеру, звички, про які не могли розповісти короткі побачення, а також показує, наскільки зрілі люди новоявлене «подружжя», чи дійсно готові відповідати за себе, свої дії, чи вміють думати ще про когось, крім себе.

МІНУСИ ЖИТТЯ в цивільному шлюбі

Найчастіше молоді люди не віддають собі звіту в серйозності кроку, і саме негативні емоції, втручання суворої реальності в романтику і захоплену красу першого «сильного почуття» найчастіше засмучує хоча б одну людину в парі, служить джерелом сварок, нерозуміння і маси неприємних відкриттів в коханому.

Несподіваний крах ілюзій, розчарування в «любові», обмануті очікування і гора претензій до партнера – нерідко цим тільки і закінчуються спроби «пожити разом». Відносини буксують і не розвиваються тому, що спільне життя – вдумлива і щоденна праця обох, а зовсім не казкова картинка з журналу весільних нарядів.

Так званий «цивільний» або «пробний» шлюб для більшості молодих людей є оптимальним варіантом для своєрідної примірки на себе нових соціальних ролей, іншого формату взаємин.

Підбивши підсумки

Жити цивільним шлюбом можна, а часом навіть потрібно. І ми в жодному разі не закликаємо до відмови від традиційного інституту шлюбу. Окреме проживання від батьків, спільне з партнером ведення спільного господарства стане, в будь-якому випадку, випробуванням для закоханих. Яке або призведе до розчарування і кризи, або буде першим етапом становлення молодої, але міцної сім’ї.

І ось вже тоді, коли ваші стосунки пройшли випробування часом, і ви впевнені один в одному, ось тоді з повною впевненістю можна реєструвати свої стосунки. Як правило, такі пари вже мають сформований сімейний бюджет і накопичення, які дозволяють організувати весільні заходи без необхідності взяття кредиту в банку. А потім і в подорож можна.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...