Чи варто заводити офісний роман?

Чи варто заводити офісний роман?Основний ключ до успіху «службового роману», незалежно від того, чи продовжиться він якийсь час чи ні, полягає в тому, чи зумієте ви справитися одночасно і з роботою, і з особистими відносинами. Звично буває дуже нелегко звести разом ці абсолютно різні області життя – роботу й особисте життя. Це найчастіше вимагає особливої спритності, розсудливості і терпіння. Але це все-таки можливо, причому без жодного «розгойдування корпоративного човна».

Обдумайте все добре

Отже, вам сподобався хтось на роботі, і ви намагаєтеся вирішити для себе, чи варто робити які-небудь спроби до подальшого зближення. Основне правило для досягнення успіху в цій ситуації – не поспішати. Добре подумайте про те, який саме цей чоловік на своїй роботі. Немає ніякого значення йти на побачення з головорізом, який звільняє людей, не змигнувши оком, а потім дивуватися, чому ви втратили роботу після того, як він вас кинув. Оцініть реально, який саме ваш майбутній обранець, чи достатньо він подобається вам, щоб робити кроки до зближення, і чи можете ви довіряти йому. Можливо, вам дуже подобається ваш бос, але до чого реально може привести вас спроба зближення?

Але якщо ви все-таки зважилися зробити крок вперед, то робіть це з розумом. Не використовуйте електронну пошту і не бовтайтеся на очах у всіх поряд з кабінетом або робочим столом вашого обранця. Набагато доречніше буде зробити обережний телефонний дзвінок з пропозицією піти абикуди після роботи випити по чашці кави або по коктейлю. Можливо, ви випадково зіткнетеся з ним де-небудь дорогою додому або в коридорах офісу – тоді, якщо буде зручний момент, не втрачайте часу і запропонуйте піти разом випити каву.

Якщо роман в самому розквіті

Постарайтеся не піддатися бажанню пройтися по офісу з широкою переможною усмішкою на сяючому обличчі. Пам’ятайте, що треба бути розсудливою. А це означає – ніяких пліток на цю тему, навіть з кращою подругою, якщо є така на робочому місці, ніяких обіймів і поцілунків з вашим новим коханим в офісі або вже точно ніяких спроб усамітнитися з ним в затишному куточку. І, крім всього іншого, ніякого фаворитизму!

Змиріться з тим, що оточуючі рано чи пізно дізнаються про ваші відносини. Тоді будьте чесні з ними: "Так, я зустрічаюся з ним", – і ні слова більше. Якщо ви самі не дасте інформації для пліток, то інтерес до ваших відносин врешті-решт пропаде. Навіть якщо спочатку інформація про ваш альянс і буде головною офісною подією, то якщо не говорити про це ні слова, як би вам не хотілося поділитися, то через пару тижнів ваші колеги знайдуть цікавіший матеріал для своїх пліток.

Якщо у вас все складається добре

Припустимо, що ви, нарешті, подолали всі початкові перешкоди – передбачені місцевими "доброзичливцями", доповіді офісних пліткарів про три останні службові романи вашого обранця з вашими менш удачливими попередницями і інших його "грішках" – і запевнилися в серйозності ваших з ним відносин. Це не означає, що вам обов’язково доведеться шукати нову роботу. Ви ще зможете працювати разом скільки завгодно довго, але при умові – ви повинні бути професіоналом своєї справи, тобто робити свою роботу так само добре, як і раніше, навіть краще. Не пускайте в офісі один одному бісики, не притискайтеся в затишних куточках і не займайтеся сексом на робочому місці (ні в прямому, ні у переносному розумінні) – одним словом, будьте на роботі двома різними, не пов’язаними один з одним людьми. Якщо ви обидва зможете не змішувати роботу і особисте життя, це полегшить життя не тільки оточуючим, але і вам в першу чергу.

Якщо ваш роман не "спрацював"

…Ви його кинули, і тепер не хочете навіть бачити його. Або, можливо, він кинув вас, і ви просто виходите з себе з цього приводу, але, не дивлячись на це, все одно зобов’язані зустрічатися з ним на роботі. У такому разі вам все-таки доведеться не драматизувати події і тим більше утриматися від помсти. Жадання помсти може виявитися у всьому, починаючи з того, щоб розповісти всім, наскільки поганим коханцем він виявився, до постійної критики його безпосередньої роботи. Але така ваша поведінка тільки проявить вас з негарної сторони і поставить в ніякове становище.

Якщо вам так вже хочеться, можете лаяти його вдома, але на роботі поводьтеся бездоганно. Усміхайтеся, будьте завжди ввічливі, уникайте обговорювання з ким-небудь вашого розбого серця і покажіть всім – включаючи його – що ви благополучно пережили розставання і спокійно живете далі. Якщо ви раптом почнете переконувати всіх в тому, який він поганий і непорядний, це може серйозно нашкодити його репутації, а це не доставить радості нікому, включаючи вас.

Але головне, пам’ятайте: якщо ваш офісний роман закінчився плачевно, то не варто довго лити сльози. Постарайтеся перевести цю невдачу в свою перевагу – у кожної медалі завжди є дві сторони. Розрив в таких відносинах завжди можна трансформувати в нові перспективи.

Джерело: women.itop.net

Поділитися в...

Вас може зацікавити...