Чи варто виходити заміж за іноземця?

LV0076008gЗнайти свою любов і вийти заміж мріють, мабуть, всі дівчата, у житті яких цього поки не відбулося. А деякі панянки, патетично розмірковуючи про пошуки любові, вимовляють пафосну фразу щодо походів за улюбленим «на край світу»!

У реальності ж походження нареченого з «краю світу» може відлякати так, що ніякі людські гідності, розум, зовнішність і достаток не врятують: «Ні, хто завгодно, тільки не іноземець! Я вийду заміж тільки за співвітчизника! ». Або навпаки: інша категорія жінок при словах «холостий іноземець» готова спішно хапатися за самовчителі мови і прицінюватися до весільних суконь, навіть особливо не придивляючись до кандидата в чоловіки!

Виходити заміж за іноземця, і чи є шанс на щастя в такому шлюбі в «міжнародному форматі» – міркуємо разом.

З представників якої культури виходять гарні чоловіки?

Часто можна почути: «Еех, от би заміж за француза! .. Вони приголомшливі чоловіки – галантні, пристрасні, до того ж господарські !!!». Або: «Хоч за мавпу, тільки не за араба! .. Вони ж зовсім жінок не поважають: змусить такий чоловік удома сидіти, в паранджі, командувати почне – ніі, це не для мене, нехай він хоч шейх з Еміратів!».

Зрозуміло, що це узагальнення – і французи, і араби, і грузини, і американці, і всічоловіки з будь-якого куточка Землі різні, точно так само, як і в наших краях. І бували випадки щасливих шлюбів, наприклад, з кавказцями, точно так само, як траплялися гіркі розчарування з іспанськими мачо і англійськими джентльменами! .. Тому говорити про те, що з представників одного народу виходять гарні чоловіки, а з представників іншого – погані, просто безглуздо! Тим більше, і вимоги наші до ідеального чоловіка різняться – одна жінка буде абсолютно щаслива, займаючись домашнім вогнищем і кількома дітьми, поки чоловік-араб забезпечує все сімейство фінансово, а інша буде в захваті від раціонального, але демократичного у відносинах британця!

Що варто розуміти, наважуючись на відносини з іноземцем?

Характер у всіх людей різний, незалежно від країни, так що байки про «національний характер» можна слухати «в пів-вуха». Але є поняття культурних цінностей, виховання, світогляду – і ось тут дуже важливо зробити правильні спостереження і висновки!

Наприклад, у країнах мусульманського світу дійсно прийнято, щоб жінка займалася домашніми справами і вже точно не претендувала на лідерство в сім’ї. Будь-якого араба виховують саме так, він бачить цю модель взаємовідносин в батьківській родині, в сім’ях друзів, знайомих, родичів … Закономірно, що він захоче цього ж і для себе – не тому, що він деспот, який вирішив принизити слов’янську наречену, а тому, що він щиро вірить в оптимальність саме такої формули родинного щастя!

Тобто, перш ніж виходити заміж за іноземця, варто своїми очима постежити за сім’ями в його країні: як звичайно ведеться сімейне життя, яка «середньостатистична» родина, яка роль дружини і т.д. Виходячи з цього, вирішуй – близько Чи це світогляд до твого бачення? Ніякі кішки на душі не починають випускати кігтики? І не приймай близько до серця запевнення «закоханого джигіта» – більшість розчарувань в шлюбах з іноземцями трапляється саме тому, що наречена щиро вірить, що «цей – не такий !!!».

А «не такий» він до тих пір, поки це «гостьовий матч», і потрібно у що б то не стало «забити гол» у серці української красуні! Потім він сам розслабиться, заспокоїться, і почне згадувати все, чому вчила мама і що радив тато … І тут починаються жалісливі історії «спокусив, відвіз, обдурив» ​​…

«На далекій стороні, на іншій планеті …»

Ще одна проблема, через яку нерідко розпадаються міжнародні шлюби – переїзд в чужу країну. Тобто, дружина з чоловіком живуть душа в душу, але … навколо все чуже – ні подруг, родичів, приятелів, а з новими знайомими якось не тягне на задушевні бесіди … Особливо гостро ворожість і відчуженість відчуваються при недостатньому знанні мови, проблемах з працевлаштуванням …

І виходить так, що весь сенс життя замикається на чоловікові – єдино близькому й зрозумілому . Але неминучі сварки, розбіжності … Удома ці дрібні кризи частенько вирішуються візитом до мами або келишком вина на кухні у подружки, а тут немає «віддушини». От і виходить, що заміжжя з іноземцем саме по собі цілком вдале, але все інше життя здається «летючим в тартарари».

Ця проблема, частіше за все, відноситься до тих випадків, коли жінка знайомиться і заводить стосунки з іноземцем вдома, на Батьківщині, а потім – весілля і переїзд. А ось зворотні випадки – спочатку переїзд або тривале знайомство з країною, а потім – роман з одним з її громадян, бувають вдалими набагато частіше! Так що, вирішуючи, чи виходити заміж за іноземця, варто зрозуміти, що ти укладаєш шлюб не тільки з цією людиною, а й, образно кажучи, з країною!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...