Чи варто слухатися чоловіка?

Слухатися чоловікаУ наш час обставини складаються так, що більшість жінок випереджають чоловіків не тільки в діловій хватці, але і в розумовому розвитку. Саме тому, склалася традиція сприймати чоловіків як істот недалеких, непристосованих до життя, що робить безглуздим постулат: “Так буде боятись дружина чоловіка свого …”. Сучасні жінки не тільки не бояться своїх чоловіків, але і не сприймають всерйоз.

Історично в нашій країні, в силу ряду причин, склалося так, що саме на слабкі жіночі плечі лягало рішення найважливіших сімейних проблем. У такому ключі живе вже не перше покоління, тому на сьогоднішній день чоловіки навіть не прагнуть до домоустрою.

Так чи варто віддавати в руки чоловіків кермо влади або простіше загнати нерозумних під каблук? Це питання жінки вирішують індивідуально залежно від того, кого кожної з нас хочеться бачити поруч із собою. Варто лише пам’ятати, що якщо чоловік позбавлений можливості приймати рішення у власній родині, він перестає бути чоловіком. З плином часу, він стає безініціативним і інфантильним.

На перших порах, багатьом жінкам це здається навіть зручним: адже не потрібно підкорятися, вислуховувати дурні на їх погляд поради. Чоловік у всьому погоджується з дружиною і не перечить ні з якого приводу. Але така оманлива ідилія не може тривати вічно. Поступово, вантаж зобов’язань починає обтяжувати жінку. І тяжкість цю, з часом що стає непосильною, жінці ні з ким розділити.

Така ситуація тисне на психіку, виводить з себе. Жінки починають піддаватися депресії, перепадів настрою, і, апогеєм цієї історії стає нервовий зрив. Дружини починають зневажати своїх чоловіків, не здогадуючись, що в мерзенних істот, перетворили їх власними руками.

Так що ж робити? Слухатися не надто далеких чоловіків? Чинити всупереч здоровому глузду, картаючи себе за те, що потім важко буде виправити ситуацію? Звичайно, ні! Якщо жінка досить мудра, вона завжди зможе змусити чоловіка чинити по-своєму без шкоди для його амбіцій. Продовжуйте приймати рішення самі, але лаври за мудрість надайте чоловікові. Позбувшись від амбіцій, Ви отримаєте набагато більше: теплі взаємини в сім’ї, чоловіка – що істинно відчуває себе главою сім’ї та бере на себе відповідальність за все, що відбувається в будинку і, звичайно ж, безмірна повага чоловіка.

Ідеальними ж відносинами будуть такі, коли всі глобальні питання в будинку, обговорюються на сімейній раді. У такому випадку можна оцінити всі “за” і “проти” висловлені кожним членом сім’ї позиції. Але, щоб такі обговорення не перетворювалися на з’ясування стосунків, варто дотримуватися деяких правил спору:

  1. Ніколи не підвищувати голос.
  2. Спростовувати позицію опонента лише в тому випадку, якщо в запасі є вагомі аргументи.
  3. Якщо суперечка зайшла в глухий кут, відкласти ухвалення рішення на деякий час.
  4. Не залучати в порадники третіх осіб, посилаючись на їх авторитет. Це Ваша сім’я, і ​​ніхто чужий не повинен брати в свої руки кермо влади.

Якщо і Ви і чоловік будете дотримуватися цих простих правил, Ваша сім’я стане предметом гордості, міцною, згуртованою, сильною. І буде абсолютно не важливо, хто мудріший і дальновидніший, так як з часом, займенник “Я” зміниться на займенник “Ми”. А що може бути цінніше у відносинах?

Поділитися в...

Вас може зацікавити...