• Без категорії

Чи варто робити паузу в стосунках?

Чи варто робити паузу в стосунках?На певному етапі пара може зіткнутися з труднощами, які не вдається вирішити мирними переговорами. Супутники відчувають необхідність якийсь час пожити окремо, розібратися в собі і в почуттях один до одного. Здавалося б, пауза в такій ситуації – справжній рятувальний круг. Але чи все так однозначно? Чи не стане пауза початком кінця?

Дуже часто за рішенням взяти паузу у відносинах ховається страх поставити крапку. Чоловік і жінка прив’язані один до одного, тому сподіваються, що все ще можна повернути в звичне русло. У будь-якому випадку рішення пожити окремо якийсь час дається легше, ніж прощання. Іноді ініціатором стає один з партнерів, у якого просто не вистачає сміливості зізнатися, що його почуття давно згасли.

Думка психолога

Потрібно розуміти, що пауза – не панацея від усіх бід. Не варто сподіватися, що проблеми вирішаться самі собою після місяця, який ви проведете порізно. Як тільки ви зустрінетеся знову, налинуть спогади про те, чому було прийнято рішення розбігтися на час. Тому, якщо між вами є недомовленість або недозволений конфлікт, краще відразу прояснити ситуацію.

Однак в деяких ситуаціях пауза у відносинах просто необхідна. Перебуваючи далеко від «подразника», партнери отримують можливість тверезо оцінити те, що відбувається в парі. Відстань допоможе поглянути на проблему з боку, заспокоїтися і проаналізувати поведінку партнера. Крім того, перерва в стосунках дає час, необхідний для того, щоб пробачити коханого, якщо він зробив помилку.

Коли паузу робити пізно

Перш ніж приймати рішення побути порізно, постарайся відповісти собі чесно: чи не є це спробою знайти привід для розставання? Якщо проблема тільки в тому, що партнер тобі набрид, вам з ним нудно або ти розумієш, що не відчуваєш більше теплих почуттів, можливо, реанімувати такі відносини вже немає сенсу. Краще відкрито поговорити з чоловіком.

5 причин зробити паузу у відносинах

  • Ви перестали один одного розуміти. Навіть у дрібницях. Часом буває так, що серйозної проблеми немає, але партнери день у день мучать один одного претензіями і докорами. Набридли регулярні скандали? Відпочиньте один від одного.
  • Спільне дозвілля стало одноманітним. Якщо ви обидва відчуваєте, що спільних тем для розмови стає все менше, а цікаво провести час удвох ніяк не виходить, пауза може допомогти.
  • Від партнера немає віддачі. Ти завжди готова піти на компроміс, а коханий наполегливо гне свою лінію? Чоловік не бажає прислухатися до твоїх прохань? Зробіть перерву. Можливо, так коханий зможе швидше усвідомити, що неправильно поводився по відношенню до тебе.
  • Всі проблеми – в твоїй голові. Якщо партнер все так же обожнює тебе, а ти відчуваєш, що тобі хочеться чогось іншого, не варто відразу рубати з плеча. Візьми пару тижнів для роздумів.
  • Набридло жити немов у клітці. Відносини, в яких один з партнерів намагається контролювати кожен крок іншого, неминуче ведуть до конфліктів. Звичайно, варто пояснити ревнивцеві, як тебе ображає його недовіра. Розмова не принесла ніякого результату? Тоді влаштовуй перерву.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...