• Без категорії

Чи варто починати відносини з найкращим другом

Чи варто починати відносини з найкращим другомЯкщо ти розумієш, що тебе тягне до кращого друга (до того ж ще й самотнього), але боїшся зіпсувати відносини – необхідно все ретельно зважити.

Потяг до кращого друга більше лякає, ніж інтригує – ви вже стільки років разом, стільки секретів знаєте один про одного, навіщо псувати такий тісний зв’язок сексом? Але часто пари, стосунки яких починалися саме з дружби, живуть в гармонії десятки років. Хтозна, може ви опинитеся в їх числі?

П’ять причин не боятися відносин з кращим другом:

  1. Ви добре знаєте один одного: ти знаєш, які він дивиться серіали і якого кольору сорочки любить найбільше, а він пам’ятає, що ти не любиш молочний шоколад, і приносить тільки чорний з м’ятою. Він знає, що тебе нудить від суші, а за тарілку пасти під сирним соусом ти готова продати душу дияволу. Ти знаєш, що він не любить голитися, і що в його навушниках майже завжди 30 Seconds to Mars – у вас це загальна слабкість. Ти знаєш, коли він вперше поцілувався, а він закривав вуха, коли ти йому розповідала про свій перший секс. Ви знаєте один про одного все (або майже все).
  2. Твоя сім’я його любить: як же, це ж Саша (або Коля, або Рома), який з раннього дитинства спустошує частину вашого холодильника і завжди співає мамі оди про те, як вона смачно готує. Це ж він приводив тебе з вечірок і намагався не дивитися татові в очі. Твої батьки знають, що він – “хороший хлопчик”, і, швидше за все, вашому союзу ніхто не здивується (вони цього вже років сім чекають).
  3. Можливо, ваш потяг взаємний, але кожен з вас боїться зруйнувати те, що створювалося роками довірених таємниць, тонких подколів і дружніх обіймів. Ти була у відносинах, потім у нього з’явилася дівчина, і ви продовжували дружити, не наважуючись зізнатися самому собі, що це давно не просто дружба.
  4. Він відчуває твій настрій: так, його дійсно не обдуриш. Він відразу відчує, що ти чимось незадоволена, або що тебе щось гнітить. І він не стане дошкуляти тебе розпитуваннями, а зробить так, як і раніше – по-дружньому підтримає.
  5. Ти не можеш знайти пару, тому що не відчуваєш в цьому необхідності: у тебе є чоловіче плече, на яке можна спертися, і єдине, чого між вами немає – це секс. Так навіщо бігти від себе і власних почуттів, якщо можна бути щасливою вже тут і зараз?

Поділитися в...

Вас може зацікавити...