• Без категорії

Чи варто народжувати разом з чоловіком?

Чи варто народжувати разом з чоловіком?
У наш час пологові будинки надають можливість майбутнім батькам підтримати матусь в такий нелегкий для них момент – під час пологів.

Питання, чи бути присутнім чоловіку на пологах, кожна сім’я вирішує по-своєму. Найголовніше правило полягає у тому, що ухвалюючи рішення про присутність при пологах чоловіка, жінка повинна в першу чергу керуватися його бажаннями. Вирішувати за чоловіка, примушувати його до цього не можна. Забудь про розповіді приятельок і вже тим більше про статті фанатичних прихильників “пологів разом”.

Те, що добре для інших, зовсім не обов’язково підійде стосовно твоєї сім’ї.

Отже, позитивно вирішити питання про присутність чоловіка на пологах можна, якщо:

Ти йому довіряєш. Тільки в цьому випадку можливий успіх вашого сумісного відповідального заходу і лише в цьому випадку ти зможеш розслабитися, не замислюючись про те, як він це сприйме.

Він усвідомлено бажає дитини. Не секрет, що є пари, де чоловіка ставлять перед фактом про швидку появу малюка. В цьому випадку вся суть майбутнього тата чинить опір майбутньому. Ефект від такого батька на пологах може бути прямо протилежним очікуваному.

Він погоджується на сумісні пологи добровільно. Для чоловіка це повинен бути внутрішній порив, якась усвідомлена потреба. Ідея сумісних пологів повинна диктуватися потребою просто бути поряд з близькою людиною і улюбленою жінкою, всіляко підтримуючи і допомагаючи.

Він підготовлений. Вельми бажано, щоб чоловік, який має намір бути присутнім на пологах, був підготовлений. Це потрібно, в першу чергу, для того, щоб пологи не стали шоком, і ще для того, щоб чоловік міг максимально допомогти своїй дружині. На спеціальних курсах його навчать як разом тужитися, правильно дихати, а також робити полегшуючі біль масажі.

Він не страждає патологічними фобіями. Тобто, якщо чоловік боїться виду крові, лікарів, лікарень, краще не брати його в пологовий будинок. Існує велика вірогідність, що у відповідальний момент “підтримка” може запросто впасти в непритомність. В цьому випадку хай майбутній тато збереже свої сили для турботи про матусю і немовля.

Найголовніший пропуск на пологи – це любов між чоловіком і жінкою. Адже коли поряд з породіллею знаходиться улюблена людина, коли вони разом дають життя улюбленій і бажаній дитині, тоді згладжуються всі найпривабливіші моменти, а в пам’яті залишаються спогади про чудове переживання під назвою “сумісні пологи”.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...