• Без категорії

Чи прощають чоловіки зраду?

Чи прощають чоловіки зраду?Думки про те, що Вас могли проміняти на іншого, ревнощі, подив, злість – все це кипить в душі і намагається вирватися назовні. Сама зрада просто так не виникає, цьому обов’язково передує ряд причин.

Причини жіночої зради різні. В основному їх можна розділити на три групи:

Відносини з чоловіком.

Ви стали мало приділяти уваги своїй коханій, перестали піклуватися, говорити компліменти. Постійно критикуєте її і знаходите масу причин для лайки. Ставтеся до жінки не як до коханої жінки, а як до улюблених тапочок, які можна поставити в кут і забути. Крім того, вагомою причиною стає і інтрижка або зрада самого чоловіка.

Секс.

Ваш секс став буденним, ви не хочете шукати нові пози. Все, на що Вас вистачає – це декілька хвилин звичного виконання подружнього обов’язку з подальшим хропінням в стіну.

Любов.

Тут все просто. Ваша кохана або зустріла свою колишню любов, або просто знайшла нову.

Якими б не були причини зради дружини, вирахувати "невірну" досить просто. Достатньо уважно постежити і зіставити деякі факти. Отже, розглянемо ознаки зради дружини.

1.Ваша дружина стала ретельнішою за собою стежити. Зробила нову зачіску, манікюр, педикюр. З’явився блиск в очах.

2.Вона стала дуже часто затримуватися на роботі, досить часто стала проводити час з родичами, чого раніше не було. Крім того, перестала Вас просити зустріти по поверненню додому.

3.Мобільний телефон став постійно розряджатися, відключатися, забуватися удома. Або ж вона довго Вам не відповідає на дзвінки і забороняє навіть торкатися до телефону. Чого теж раніше не було.

4.У коханоїї з’явилися якісь "нові подруги", з якими треба частенько проводити вільний час, а по поверненню додому шлях лежить не через поцілунок Вам, а через ванну.

5.У Вашої коханої з’явився новий дорогий парфюм, красива нижня білизна і одяг? Її стали запрошувати на закордонні конференції і давати путівки на моря? Це вірна ознака замислюватися. На які кровні вона це все собі купила? До того ж грошей щось давно не просила у Вас.

6.Секс у Вашій сім’ї став або зовсім ніяким, або став дуже бурхливим. З’явилися нові переваги в позах. Причому раніше при згадці "Камасутри" вона кривилася.

7.Їй абсолютно стало байдуже, куди ви поклали свої брудні шкарпетки, залишили відкритою зубну пасту, або в десятий раз дивитеся повтор чемпіонату по футболу.

8.Кохана ніколи не любила готувати, а тут прямо вивчає кулінарну книгу.

Чоловіки далеко не всі пробачають зраду. Вони звичайно йдуть на це, якщо шалено люблять своїх дружин, або які розуміють і визнають свої помилки, зрозумівши, що самі в цьому винні. Чи можна запобігти зраді? Цілком. Якщо весь час прагнути побудувати досконалі відносини, і дати один одному все те, що чекає від вас партнер.

Як показали нові дослідження, кожен п’ятий чоловік любить не свою дружину, а іншу жінку. Дізнайся про це докладніше.

Істчоник: nashajizn.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...