Чи правда, що при вагітності псується зір?

Чи правда, що при вагітності псується зірПитання це, турбує мало не кожну вагітну жінку, що втім, навіть і не дивно. Справа в тому, що дійсно, зір під час вагітності може значно погіршитися, притому в кожному окремому випадку, рівень погіршення зору різний. В однієї жінки зір може погіршитися під час вагітності на 0,5, а то й більше, в той час як в іншої зір може бути і зовсім не порушено. Але чи варто панікувати у такому випадку, і чи можна попередити такого роду проблему?

Звичайно попередити таку проблему можна, і більше того, навіть потрібно. Єдиний спосіб зберегти зір під час вагітності – систематичні відвідування лікаря-офтальмолога, і правильне харчування.

Чому зір погіршується під час виношування дитини? Та тому, чому погіршується слух і випадають зуби – виключно через брак певних вітамінів і мікроелементів в організмі жінки. А їх в свою чергу не вистачає лише тому, що всі вони йдуть до дитини. Тобто, який з-цього висновок? Потрібно правильно харчуватися, і добре стежити за раціоном свого харчування.

Крім того, «в ім’я профілактики», можна замовити собі ще й спеціальні окуляри, захисні, здатні знизити вплив комп’ютерного екрану, телефону, або телевізора. Повірте. Такий запобіжний захід вже явно не буде зайвим. До речі кажучи, не варто соромитися окулярів, якщо раніше ви їх не носили. Сьогодні окуляри вже не вважаються вадою людини, а в деяких випадках, є навіть відмінним доповненням до образу, і не більше того. Та й красиві оправи для окулярів, теж сьогодні не виняток. Купити по-справжньому модні і красиві оправи для окулярів, сьогодні можна мало не в будь-якій оптиці.

Загалом, не варто сильно турбуватися. Сильне погіршення зору через вагітність вам все одно не загрожує, ну а якщо ви всього лише хочете убезпечити себе, то обов’язково сходіть до офтальмолога, перевіртеся, проконсультуйтеся, можливо, випишіть собі окуляри, і далі, просто радійте життю, насолоджуйтеся новим етапом своєї життя, до якого ви перейдете відразу ж після пологів.

Ну і під кінець, хотілося б ще раз нагадати – стежте за своїм харчуванням. Їжте більше вітамінів, ретельно продумуйте меню, стежте за дієтою, і тоді вас вже точно не торкнутися проблеми із зором, слухом, або навіть із зубами

Поділитися в...

Вас може зацікавити...