Чи потрібно віддавати малюка в дитячий сад

Чи потрібно віддавати малюка в дитячий садДеякі батьки виявляють зайву турботу про свого малюка. Вони так до нього прив’язані, що не в змозі відправити малюка в дитячий сад і залишитися на деякий час без нього. Їм здається, що йому в будинку буде краще. Чи так це насправді? Спробуємо розібратися.
Коли батьки турботливі, це добре. Але найчастіше дана властивість характеру переходить всі межі. Зайве занепокоєння за свою дитину – це просто прояв егоїзму з їхнього боку. Замість того щоб звернути увагу на те, як буде краще малюкові, батьки думають тільки про себе.
Перевага дитячого садка в тому, що даний заклад є другим соціальним суспільством в житті дитини після родини. Там малюк не тільки познайомиться з іншими дітьми, але і навчиться самостійності. Вперше в житті він залишиться без піклування батьків. Розпочнеться період становлення особистості. Саме тому рекомендується віддавати дитину в дитячий сад.
Ще одним позитивним чинником, що впливає на прийняття рішення, служить те, що в дитячому садку малюк зможе перенести всі дитячі захворювання. Так чи інакше, даний факт залишати без уваги не можна. Наприклад, всім відома хвороба як вітрянка в дитинстві безпечна. З віком, чим старша людина, тим сумніші наслідки для організму захворіти вітряною віспою.
Також причиною категоричної відмови віддавати в дитячий сад може стати недовіра батьків до вихователів. Часто можна почути подібну фразу: «Ніхто не дасть кращого виховання, ніж рідна мати!» З цим доводом важко посперечатися. Але не можна бути настільки егоїстичними. Дитині потрібно спілкування з однолітками. Одними батьками тут не обійтися. До того ж варто з самого початку звикнутися з думкою, що рано чи пізно дитина виростить, заведе свою сім’ю і поїде. Вона ж не зможе вічно жити з батьками. Саме тому варто навчитися довіряти людям, які працюють в дитячому садку.
Інша справа, якщо малюк сам відмовляється відвідувати даний заклад. Батьки тим часом шкодують його і погоджуються. В цьому випадку не варто дитині потурати, це її розбалує. Все починається з маленького. Спершу в дитсадок відмовиться йти, а потім і в школу. Проблему потрібно вирішувати відразу ж, щоб надалі гірше не вийшло.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...