Чи потрібен фотограф на виписку з пологового будинку?

Чи потрібен фотограф на виписку з пологового будинкуНародження дитини, а тим більше первістка, подія довгоочікувана і незаперечно бажана, однак, разом з радощами і виконаними мріями, в життя молодих новоспечених батьків приходять і проблеми, вирішувати які, варто моментально і не затягуючи.
Так в свою чергу, першою ж подією, з якою пов’язано безліч питань, що виникають у молодих батьків, є виписка з пологового будинку. Хочеться відразу відзначити, що виписка з пологового будинку дуже важлива подія, притому, як для новоспеченої матусі, так і для малюка. Але якщо про те, чому воно так важливо для молодої мами, можна і не говорити, так як все зрозуміло і так, то про те, чому вона важлива для малюка, все ж напевно варто сказати.
Усім вам, дорогі майбутні батьки, напевно подобається переглядати свої фотографії, де ви запечатані в підгузник, або ж в конвертику, який батьки купували спеціально на день виписки, і звичайно ж, фотографії, що свідчать про теплі привітання родичів біля дверей пологового будинку. Точно також, вашому малюкові теж буде з часом дуже цікаво подивитися свої фотографії.
Звичайно, на даний момент, майже в кожному пологовому будинку нашої неосяжної країни пропонують свої послуги різного роду фірми, що обіцяють зробити масу хороших фотографій і відеороликів, нібито за символічну плату. Насправді ж, все це суцільний обман, тому як ви будете здивовані і ціною, яка буде неймовірно високою, і огидній якості зйомки.
Іншими словами, послуги подібних компаній далеко не завжди задовольняють потреби молодої пари, щойно стало батьками, так що, радимо вам заздалегідь задуматися про те, хто буде створювати фото-шедеври, за які вам же потім і не буде соромно.
Взагалі, на даний момент практично у кожного другого сучасної людини, є цифровий фотоапарат, з режимом відеозйомки і звичайно ж фото. Найкраще, попросити всіх хто буде на цій подію пофотографувати вас і вашу дружину з малюком, а потім, просто «нарізати» гарних фотографій. Зараз багато хто так чинить, і нічого ганебного в цьому немає, тим більше що основний акт полягає в тому. Що тільки батьки здатні побачити у фотографіях те, що запам’ятається малюкові найбільше, так що не варто довіряти цю справу невідомо кому, та ще й за гроші.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...