Чи можна займатися сексом під час вагітності?

Чи можна займатися сексом під час вагітностіЗвичайно. При нормальному перебігу вагітності ви можете регулярно займатися сексом, поки у вас не відійдуть води. Але обов’язково проконсультуйтеся з вашим лікарем, якщо у вас є які-небудь проблеми, наприклад, низька плацентація (передлежання плаценти), або кровотеча, або якщо раніше ви стикалися з проблемами шийки матки.

При нормальному перебігу вагітності секс не може викликати викидня на ранніх термінах. Загалом, якщо ви відчуваєте себе сексуальною і здоровою, ви цілком можете продовжувати статеве життя під час вагітності. Заняття любов’ю позитивно вплинуть на ваші відносини з чоловіком як під час вагітності, так і після народження дитини.

Дослідження показують, що в разі нормальної, неускладненої вагітності немає ніякого зв’язку між сексом і передчасними пологами. Більш того, в результаті одного дослідження з’ясувалося, що у жінок, які регулярно займалися сексом під час вагітності, передчасні пологи траплялися рідше.

Чи може секс нашкодити моїй дитині?

Ви не нашкодите своїй дитині, займаючись любов’ю, навіть якщо ваш партнер буде зверху. Щільна слизова пробка, яка закриває шийку матки, запобігає проникненню інфекцій. Амніотичні оболонки і м’язи матки також захищають вашого малюка. І хоча малюк може трохи штовхатися після випробуваного вами оргазму, це відбувається через пришвидшене серцебиття, а не через те що він розуміє, що відбувається, або відчуває біль.

Тим не менше, існують обставини, при яких краще утримаються від сексу. До них відносяться:

  • кровотеча,
  • маткові скорочення (перейми),
  • підтікають вод,
  • проблеми з шийкою матки при минулих вагітностях,
  • передлежання плаценти, особливо якщо при цьому спостерігається кровотеча.

Лікар може також порадити вам утриматися від сексу, якщо у вашого партнера генітальний герпес. Якщо під час вагітності ви вперше захворієте генітальним герпесом, існує ймовірність того, що це вплине на розвиток дитини.

Чи отримаю я задоволення від сексу при вагітності?

Деякі жінки відчувають навіть більше задоволення, ніж до вагітності. Приплив крові до області таза може викликати насичення кров’ю статевих органів і посилити відчуття. Але цей же прилив крові змушує деяких жінок відчувати неприємне відчуття переповненості після закінчення статевого акту. Деяким жінкам секс під час вагітності доставляє хворобливі відчуття.

Крім того, деякі жінки відчувають маткові скорочення (перейми) під час або після статевого акту, бо оргазм провокує хвилю скорочень, що особливо відчутно в третьому триместрі. Це може насторожувати, але почекайте пару хвилин, і напруженість матки пройде, як це буває у випадку з тренувальними переймами (перейми Брекстона-Хікса).

Після того як я завагітніла, у мене пропало бажання. Це нормально?

Так. Зміни у вашому організмі не можуть не вплинути на статеве життя. Деякі жінки, звільнившись від думки, як завагітніти або НЕ завагітніти, почувають себе більш сексуальними, ніж раніше. У той час як інші відчувають втому або нудоту, що заважає їм займатися коханням, особливо в першому триместрі.

Деякі жінки вважають, що їх лібідо особливо високе в другому триместрі. На жаль, єдиного правила не існує. Те, як почувається жінка і наскільки сексуально активна пара в той чи інший триместр вагітності, індивідуально. Зазвичай в третьому триместрі бажання знову знижується, так як наближаються пологи, і ваш живіт збільшується. Ви можете відчувати себе менш привабливою або хвилюватися, чи отримує задоволення ваша друга половина.

Ці страхи і хвилювання цілком природні, але важливо пам’ятати, що всі ми різні і тому можемо відчувати різний сексуальний потяг у різні періоди вагітності.

Чи зміниться сексуальний потяг мого партнера?

Можливо. Зазвичай чоловіки в перші два триместри відчувають те ж сексуальний потяг, що і до настання вагітності, але в третьому триместрі їх бажання слабшає. Але це ні в якому разі не означає, що він не вважає вас привабливою.

Зміна в поведінці вашої другої половини може бути обумовлена страхом нашкодити дитині. Майбутній тато може турбуватися за ваше здоров’я і здоров’я вашої ще не народженої дитини, або хвилюватися через тягар майбутнього батьківства, або просто соромитися займатися любов’ю в присутності «третього».

Чи безпечний оральний секс?

Так, оральний секс безпечний і для вас, і для вашої дитини, і багато хто вважає його хорошим виходом з положення, якщо статевий акт з яких-небудь причин протипоказаний.

Які сексуальні пози найбільш зручні?

Зі збільшенням терміну вагітності поза, при якій чоловік зверху, може стати незручною. Нижче ви знайдете кілька позицій, а також поради, що стосуються сексу під час вагітності:

Ляжте на бік. Щоб, незважаючи на збільшення вашого живота, партнер міг залишатися зверху, треба бути дуже винахідливими. Але якщо ви ляжете трохи на бік, ваш партнер зможе не переносити всю свою вагу на вас.

Використовуйте ліжко як опору. Ваш живіт не буде заважати, якщо ви ляжете на спину на край ліжка, зігнувши ноги в колінах. Ваш партнер може або встати на коліна, або стояти.

Ляжте на бік спиною до партнера. Така позиція допускає тільки неглибоке проникнення. Глибоке проникнення з плином місяців може доставляти дискомфорт.

Ви зверху. У такій позі немає тиску на живіт, і ви можете контролювати глибину проникнення.

У положенні сидячи також немає тиску на матку. Спробуйте сидіти на колінах свого партнера, в той час як він сидить на стійкому стільці.

Вірте в себе – було б бажання, а спосіб знайдеться. Трохи поекспериментувавши, ви з вашою другою половиною напевно знайдете спосіб, який принесе задоволення вам обом.

[nggallery id=10]

Поділитися в...

Вас може зацікавити...