Чи можна завагітніти якщо …

Чи можна завагітніти якщоЦя стаття спеціально призначена для тих, хто тільки почав, а можливо, ще лише планує статеве життя. Вагітність пов’язана з безліччю міфів і забобонів.

Щоб переконатися в цьому, досить заглянути на сторінки форумів для тінейджерів.

Якої тільки інформації та неймовірних питань не зустрінеш там. Давайте розглянемо найбільш популярні з них.

1.Чи можна зачати дитину від сперматозоїда, який знаходився у воді (басейні, на річці та ін.)

Початок цьому міфу поклав цілком реальний судовий позов, який подала одна польська пані на керівництво відомого готелю. За словами жінки, вона ретельно оберігала свою 13-річну дочку від будь-яких посягань з боку чоловіків під час відпустки. Тим не менш, дівчинка завагітніла. За припущенням її мами, єдине місце де це могло статися був громадський басейн, в якому, можливо, збереглися залишки чиєїсь сперми. Після такої заяви в пресі активно обговорювалося питання реальності ситуації.

За твердженням фахівців, у воді сперматозоїди гинуть досить швидко. Якщо ж басейн дезінфікується хлоркою (як це зазвичай і відбувається), то в лічені хвилини. Отже, ніяких шансів на зачаття таким чином у дівчинки не було. Не кажучи вже, що сама наявність сперми в басейні вкрай сумнівна.

2.Чи можливо завагітніти від пальців, на яких є сперма

Якщо мова йде про петтинге, то така ймовірність існує. Але вона дуже мала. Справа в тому, що кількість сперматозоїдів, які вводяться в піхву, звичайно недостатня для зачаття. Крім того, важливим моментом є глибина їх проникнення.

3.Чи можна зачати дитину від мастурбації

Вивчення власного тіла і мастурбація – це етап, через який проходять практично всі молоді люди. В принципі, нічого поганого в ній немає. Якщо, звичайно, процес не затягується. Тим не менш, в суспільстві досить часто можна почути негативні відгуки про таку поведінку. Це тягне за собою незнання елементарних речей, а також побоювання деяких дівчат, що від мастурбації можна завагітніти.

Насправді ніякої загрози немає. Щоб зачати дитину необхідні два статевих партнера.

4.Чи можна зачати дитину від поцілунку

Однозначно – ні.

5.Чи можна завагітніти від минету

Ні, тому що травний тракт і жіночі статеві органи ніяк не пов’язані.

6.Чи можливо зачаття через одяг

Мова йде про сперму, яка потрапляє на нижню жіночу білизну або простирадла. Теоретично така ймовірність існує за умови, що це відбудеться відразу після статевого акту. Але навіть у цьому випадку шанси вкрай низькі, тому сперматозоїди не можуть самостійно проникнути вглиб піхви. Якщо ж мова йде про одяг, який деякий час лежав чи, тим більше, був випраний, то ніякої небезпеки він вже не представляє. Тому що, як говорилося вище, для підтримки життєздатності сперматозоїдів необхідне спеціальна кислотно-лужне середовище, певний рівень освітленості, температура і вологість. Поза людським тілом вони дуже швидко гинуть.

7.Чи можна завагітніти під час анального сексу

Можливість зачаття, в цьому випадку, вкрай низька. Тому що витекла сперма не проникає глибоко в піхву. Якщо ж така ймовірність вас все-таки турбує – приймайте таку позу, при якій контакт сперматозоїдів зі статевими органами жінки в принципі неможливий.

8.Чи можна зачати дитину від першого разу

Чомусь дуже широко поширена помилка, що при першому статевому акті дівоча пліва ще захищає дівчину від вагітності. Насправді це не так. Ніяких перешкод для зачаття в перший раз немає. Пам’ятайте це!

9.Чи можливо завагітніти під час менструації

Шанси на зачаття значно менші, ніж під час овуляції, тим не менш, вони є.

10.Чи існують безпечні пози

Дійсно, в залежності від пози зачаття може відбутися швидше або повільніше. Тим не менш, ніякої гарантії безпеки тут немає.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...