Чи можна завагітніти, використовуючи презерватив?

Чи можна завагітніти, використовуючи презервативПо даними статистики, презерватив є одним з найбільш поширених методів контрацепції. Що не дивно. Це єдиний засіб, який взагалі не має побічних дій. У нього дуже високий відсоток захисту, низька вартість, його можна придбати в будь-якому магазині. Крім того, презервативи легкі і зручні у використанні, а також оберігають не тільки від вагітності, але і від безлічі вкрай неприємних захворювань.

Тим не менш, наполегливо існує думка, що зачати дитину з презервативом все-таки можливо. Правда це чи вигадка? Відповідь на дане питання читайте в нашій статті.

Які шанси на те, що презерватив «не спрацює»

На інтернет-форумах можна зустріти чимало розповідей про те, що вагітність настала при використанні цього засобу запобігання. Крім того, дана тема залишається в топ списку найбільш популярних міркувань серед панянок на дитячих майданчиках і в коридорах жіночих консультацій. З іншого боку, виробники запевняють у гарантованій безпеці своїх виробів. Так хто ж правий?

Навіть якщо використовувати презерватив за всіма правилами, він може порватися. Крім того, цей засіб контрацепції не завжди підходить за розміром чоловікові. Бувають випадки, коли насіннєва рідина підтікає і через цілком цілий презерватив. Тому вагітність, на жаль, цілком реальна. У той же час, слід зазначити, що найбільша кількість проблем пов’язана саме з неналежним використанням або зберіганням.

Прості правила, які допоможуть уникнути неприємностей

 1. Прочитайте інструкцію з використання!
 2. Не відкривайте захисну упаковку за допомогою зубів або інших гострих предметів. Занадто великі шанси зіпсувати презерватив.
 3. Уважно стежте за терміном придатності виробу. Після його закінчення користуватися презервативом заборонено. Якщо дата не вказана – відмовтеся від цієї упаковки.
 4. Ніколи не зберігайте презервативи в кишенях, гаманцях, дамських сумочках. Там досить висока вологість, яка негативно впливає на збереження виробів. (Само собою це правило поширюється лише на випадки тривалого зберігання).
 5. Надягати презерватив слід на початку статевого акту, але не в його середині і, тим більше, кінці, перед самим сімявиверженням. Навіть якщо ви «встигнете вчасно», слід пам’ятати, що передсімяна рідина містить, в невеликих кількостях, сперматозоїди.
 6. Не варто використовувати одночасно два презерватива. Ефект від цього буде не позитивним, а негативним.
 7. Дуже небезпечно залишатися в презервативі після сексу. Занадто велика ймовірність вилиття сперми.
 8. Забудьте про ті мастила і гелі, які можуть пошкодити поверхню презерватива.
 9. Не намагайтеся скористатися виробом повторно.
 10. Купуйте презервативи в аптеках. Там продаються ті ж самі вироби, що і в звичайних магазинах. Але, при цьому, створюються найбільш оптимальні умови для зберігання.

І ще кілька нагадувань

 1. Обов’язково міняйте презерватив у разі зміни виду статевого акту.
 2. Використовуйте гелі та змазки на водяній основі. Виріб буде краще ковзати і менше ймовірність того, що порветься.
 3. При необхідності поєднуйте різні види контрацепції, але пам’ятайте, що презерватив краще за інших захищає від хвороб, що передаються статевим шляхом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...