Чи можна завагітніти під час місячних

bremennost mesВажливою частиною сучасної жінки є секс. Однак, дуже часто жінки не знають, чи можна завагітніти під час місячних. Це питання виникає, бо ще донедавна період місячних, а також по кілька днів до і після них, вважався абсолютно безпечним для зачаття.

Перш за все, потрібно розуміти, що кожен організм – це індивідуальна система. Менструальний цикл також індивідуальний, і тому однозначної відповіді на це запитання немає. Але фахівці в області репродукції стверджують, що ймовірність вагітності зберігається завжди. Інша справа, що в одні дні можливість завагітніти більша, а іноді менша. Якщо у вас нестабільний цикл, то можливість завагітніти дуже велика, якщо цикл стабільний, то все залежить від часу овуляції яйцеклітини. Найменш сприятливий період для зачаття – це перші два дні менструації, коли виділення найбільш рясні. Крім того, в цей час в піхві кислотне середовище, яке не дозволяє прожити сперматозоїдам довгий термін. Але у випадку, якщо у вас різко змінився цикл, і яйцеклітина дозріла раніше, то в ці два дні також цілком можна завагітніти. Останні дні місячних – четвертий і п’ятий, навпаки, дуже сприятливі. Бо саме в цей час дозріла яйцеклітина виходить із організму, а середовище в піхві вже не так агресивне для сперматозоїдів.

Пам’ятайте, завагітніти під час місячних можна! І якщо такі наслідки для вас не бажані, то використовуйте надійні засоби контрацепції.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...