Чи можна зачати дитину при перерваному статевому акті

Чи можна зачати дитину при перерваному статевому актіДеякі пари вважають за краще перерваний статевий акт ніж інші методи контрацепції. Дійсно, такий спосіб має свої переваги: ​​він всім і завжди доступний, оскільки ніякі механічні пристосування не потрібні. Однак рано чи пізно багато хто замислюється, а чи надійний цей метод запобігання від небажаної вагітності?

Перерваний статевий акт – це виведення чоловічого статевого органу з піхви до моменту сім’явипорскування. Цілком можливо, що це найдавніший спосіб контрацепції. Вважається, що таким чином жінка захищена від проникнення сперми і не може завагітніти. Тим не менш, даний спосіб є далеко не стовідсотково надійним захистом від небажаної вагітності.

Справа в тому, що під час сексу у чоловіка виділяється змазка, а в ній разом з секретом куперових залоз може бути і якась кількість сперматозоїдів. Причому, ці сперматозоїди, свого роду авангард, є найбільш активними і життєздатними, тому можуть запросто дістатися до своєї мети – жіночої яйцеклітини. Тобто завагітніти, довгий час використовуючи перерваний статевий акт, цілком можливо.

До того ж, в парі, яка практикує перерваний статевий акт, обидва партнери не можуть отримати повного задоволення, оскільки все дійство переривається в найбільш напружений і цікавий момент. Це наче потяг, що рухається на величезній швидкості, різко зупинити стоп-краном.

У жінок, прихильниць даного методу контрацепції, крім ризику завагітніти, можуть розвинутися фригідність і проблеми з отриманням оргазму. У чоловіків, крім того, що вони повинні володіти великим самоконтролем, щоб зупинити природний фізіологічний процес, страждає передміхурова залоза. При перерваному статевому акті вона не повністю скорочується, а тому в ній поступово утворюються такі застійні явища, які можуть призвести до серйозних проблем.

Однак якщо ви все одно вирішили, що даний метод вам підходить, слід дотримуватися деяких правил:

  1. Після сім’явиверження сперма не повинна потрапити на статеві губи партнерки.
  2. Якщо ви плануєте другий статевий акт, то краще прийняти душ, оскільки сперма навіть після використання серветок залишається на чоловічому статевому органі.
  3. Подбайте про те, щоб мати поруч який-небудь засіб спермицидної дії, наприклад, мірамістин. Якщо сперма випадково потрапить у піхву або на зовнішні статеві губи партнерки, то скористатися ним слід негайно.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...