Чи можна вжитися з чоловічими «тарганами»?

Чи можна вжитися з чоловічими «тарганами»?З деякими "тарганами" легко можна миритися, а з деякими буває дуже складно. Тому вони часто стають причиною сімейних сварок, конфліктів і навіть розлучень.

Ось які чоловічі "таргани" жінки вважають найжахливішими.

1. Неуважність і байдужість. Йому глибоко байдуже, у що ви вдягнені і якого кольору у вас волосся. Добре описує такого чоловіка старий анекдот, коли дружина ніяк не могла привернути до себе увагу чоловіка і нарешті, зневірившися, наділа на голову протигаз, на що послідувало лаконічне чоловіче питання: "Брови, чи що, вищипала?"

2. Зайва уважність. Такий чоловік, навпаки, починає вирішувати за вас буквально все: яку сумочку вам купити, якою помадою нафарбуватися, яку довжину волосся вам відростити.

3. Молодецтво. Побачивши кермо у такого чоловіка відбувається помутніння розуму, результатом якого стає думка, що він – Шумахер, що мчиться до фінішу.

4. Любов до друзів і посиденьок. Він постійно запрошує в будинок друзів, родичів, приятелів або сам постійно пропадає у них.

5. Ненадійність. Обіцяв подзвонити сьогодні – подзвонив через тиждень. Говорив, що купить квитки на літак – купує на потяг. Обіцяв зустріти – не зустрів.

6. Несамостійність. Він весь час чекає, коли за нього хтось щось вирішить. В магазині, щоб уникнути відповідальності, він з радістю погоджується з вибором дружини. Він не може сам заплатити за квартиру, купити собі штани.

7. Обжерливість. Він завжди хоче їсти. Скільки такого чоловіка ні годуй, він все одно в холодильник дивиться.

8. Патологічна брехня. Постійно бреше, часто навіть тоді, де це зовсім не обов’язково.

9. Полігамність (баболюб, любитель жінок). Не пропускає жодної спідниці, в тому числі і чужої…

10. Примітивність. Йому нічого не цікаве. Улюблене заняття – це поїсти і на диван. Телевізор – його кращий друг. З ним він готовий проводити весь час.

11. Неуважність. Він постійно літає в хмарах, весь час щось плутає, забуває або губить.

12. Самовпевненість. Спочатку йому море по коліна і гори по плечу. Він сам все знає і все може. Чужі поради не потрібні, а потім він звинувачує всіх і вся у своїх невдачах.

13. Скупість. Рахує кожну копійку. Постійно говорить про те, скільки що коштує. Надокучає близьким перевіркою чеків і докорами в зайвих витратах.

14. Марнортратство. Такий чоловік, навпаки, миттєво витрачає всі гроші, які в нього з’являються.

15. Тонка душевна організація. Говорить незрозумілі для оточуючих речі. Читає дивні книги. Знімає окрему квартиру, щоб побути одному.

Список цих тарганів можна продовжити до безкінечності. Але головне, щоб його таргани ужилися з вашими.

Дізнайся, що бояться почути від нас чоловіки?

Джерело: stylemania

Поділитися в...

Вас може зацікавити...