Чи можна вагітним їсти маслини

Чи можна вагітним їсти маслиниВагітній жінці дуже нелегко скласти меню для себе. Перші місяці вагітності – це токсикоз, тому про їжу жінці думати зовсім не хочеться. Після періоду токсикозу майбутній мамі навпаки доводиться боротися зі своїм апетитом, вибираючи, які продукти підуть їй і її малюкові на користь, а які краще залишити в стороні.

Чи варто їсти маслини вагітним, а також інші консервовані продукти чи ні, належить з’ясувати заздалегідь. Виявляється, маслини здатні заповнити величезну втрату солей натрію, а також мінеральних речовин, яка характерна для періоду вагітності.

Вирішуючи, чи варто виключати маслини зі свого раціону, вагітна жінка повинна врахувати, яка кількість вітамінів і мінералів міститься в цьому продукті. Для вагітної багато з цих вітамінів є просто необхідними (фолієва кислота, кальцій, залізо, магній тощо).

Наявність таких вітамінів в маслинах як С і Е впливає на запобігання різних збоїв в організмі. Мінерали, що входять до складу маслин здатні підвищити гемоглобін, що для майбутньої мами важливо. Вітаміни групи В, які відповідають за поліпшення стану волосся, а також шкіри і тонусу в цілому, також надзвичайно важливі для кожної вагітної.

Варто врахувати ще обставину, що під час вагітності майбутня мама може хотіти спробувати той продукт, який до настання цього найважливішого періоду вона категорично не вживала. До такого продукту можуть бути віднесені маслини. Їсти маслини вагітним можна, але варто враховувати той факт, що до деякого часу вони не входили в її раціон. У зв’язку з цим варто почати їх вживання у малій кількості, оскільки жінка, не може передбачити яка реакція буде в організму.

Крім того не варто забувати, що маслини це консервований продукт, а значить ними не варто зловживати. Купуючи баночку з маслинами майбутня мама повинна обов’язково звернути увагу на термін придатності, для того щоб уникнути харчового отруєння.

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...