Чи можна вагітним користуватися парфумами?

вагітність і парфуми

В першу чергу необхідно пам’ятати про те, що вагітність не є хворобою і тут не повинно бути якихось серйозних обмежень. Дуже важливо розуміти те, що саме відбувається з організмом жінки під час вагітності. Деякі дівчата не страждають від токсикозу, тому впродовж всієї вагітності відчуває себе цілком комфортно. Саме тому сама жінка повинна дуже уважно стежити за станом свого здоров’я і за будь-якими змінами, що відбуваються.

Індивідуальний штрих

Завдяки парфумерії кожна жінка досягає психологічного комфорту і впевненісті у власних силах, при цьому практично завжди жінка має кілька варіантів улюблених парфумів. Але чи можна вагітним користуватися парфумами чи варто в цей період утриматися від парфумерії?

А чому вважається, що вагітним не можна користуватися парфумами? Якщо від улюбленого запаху не з’являється почуття нудоти, почервоніння в місці, де наносилися духи, або запаморочення, тоді і протягом всієї вагітності можна використовувати улюблену парфумерію.

Але тим не менш необхідно дотримуватися певних рекомендацій – всього має бути в міру, в тому числі і улюбленого аромату. Не варто забувати, що парфумерія може бути різною, тобто вона створюється за допомогою різноманітних способів.

Наприклад, одні й ті ж компоненти можуть не підходити різним жінкам і одних вводити в ейфорію, а у деяких викликати сильне почуття нудоти. Отже, одна і та ж травичка здатна чинити на людський організм найрізноманітніший вплив, а в деяких випадках і провокувати сильну алергічну реакцію.

Головне – почуття міри

Вагітність і парфуми повністю сумісні, якщо не виникає ніякого почуття дискомфорту.

Були проведені дослідження, в ході яких вдалося встановити, що якщо жінка зловживала парфумерією, то в її крові були виявлені шкідливі хімічні сполуки.

Отже, парфумерія надавала негативний вплив на розвиток майбутнього малюка.

Сучасну жінку кожен день оточує неймовірно велика кількість побутової хімії, і не дивно що в організмі можуть бути виявлені хімічні речовини. Але тим не менше ці речовини не потрапляють в організм майбутньої дитини, так як вона надійно захищена плацентою, хоча цей захист спрацьовує не на сто відсотків.

Можна зробити висновок, що під час вагітності дозволяється користуватися парфумами, але не варто зловживати використовуваної парфумерії.

 

Якщо ж ви надумали придбати для себе або коханого чоловіка нові парфуми чи туалетну воду, ви можете це з легкістю зробити в інтернет магазині парфумерії http://parfumplus.com.ua/. Великий асортимент та адекватність цін вас приємно порадують і ви ще не один раз скористаєтеся послугами цього українського сайту.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...