Чи можна вагітній їздити на велосипеді

Вагітність та велосипедБагатьох вагітних жінок цікавить питання: Чи можна їм їздити на велосипеді в цікавому положенні? Природно, більшість наших лікарів дадуть відповідь: Ні, Ви що! І як Ви тільки могли подумати …

Тим не менш, у всіх країнах, де велосипед – засіб пересування, нікому навіть в голову не прийде можливість того, щоб його закрити в гаражі на цей період. Наприклад: Голландія, де вагітні жінки крутять педалі аж до самих пологів, тут лікарі взагалі не думають про те, щоб заборонити такі чудові прогулянки. Єдине правило: якщо Ви були активними до вагітності і вагітність проходить нормально, то не варто відмовляти собі в русі. Але при цьому треба дотримуватися всіх запобіжних заходів.

Вагітна жінка не повинна їздити по вибоїнах і гірках, а так само виїжджати на жваві траси, тому що там дуже багато парів бензину і абсолютно не вистачає повітря. До того ж не всі водії – джентльмени на дорозі.

А от якщо Ви будете кататися в парку або лісопарку, то це зовсім не зашкодить Вашій вагітності і ризик впасти при цьому дуже маленький. Тільки ставте перед собою розумні цілі і отримуйте задоволення, поки Ваш животик ще не великий.

Якщо ж раптом, Ви відчуєте щось дивне і неприємне, а може просто не захочете їздити на велосипеді, то краще всього прогуляйтеся пішки.

Можете пройтися по магазинах і відпочити подивившись на красиві речі для діток, дитячий одяг завжди приводить у захват і дає приплив нових сил.

А якщо Ви все-таки втомилися дуже сильно і поїхали від будинку далеко, то радимо зателефонувати близьким, щоб вони приїхали і забрали Вас додому.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...