• Без категорії

Чи можна проводити мезотерапію під час вагітрості?


У проміжок часу, коли жінка є вагітною, її організм зазнає кардинальних гормональних перебудов. І це не завжди добре позначається на її шкірі обличчя і тіла. Але сьогодні, з розвитком косметології, усунути будь-яку ваду шкіри не є особливою проблемою.

Але більшість жінок, прийшовши в косметологічний салон або клініку, дивуються, коли їм відмовляють у проведенні, здавалося б, такої простої процедури, як мезотерапія.

Чому ж косметологи та лікарі проти проведення такої процедури, наприклад, як мезотерапія обличчя при знаходженні жінки в прекрасній порі вагітності? Адже, як стверджують самі косметологи, процедура з «уколами краси», є безболісною і безпечною. До того ж до складу коктейлів входять різні вітаміни, біостимулятори і антиоксиданти, які найчастіше призначають майбутнім мамам.

Потенційні ризики

Під час вагітності реакція організму майбутньої мами дуже змінюється. Тому в цей період з особливою передбачливістю призначаються будь-які ліки. Виключається з раціону харчування багато продуктів і напоїв.

І мезотерапія не стала винятком, так як вона проводить лікарські та інші активні елементи безпосередньо в клітини шкіри, то вона є потенційною загрозою, як для самої породіллі, так і для її дитинку.

Ризики для мами

Для майбутніх мам можливі наступні ризики:

Через гормональні зміни, імунна система жінки може сприймати раніше нешкідливі речовини мезококтейлю, як алергени, що може викликати сильну алергію.

Можливість розвитку інфекційних захворювань. Слабка імунна система в період виношування дитини може не впоратися з, можливо, занесеною інфекцією. І антисептичні засоби не особливо цю ситуацію рятують.

Непередбачуваний вплив на організм. Крім вищесказаного, процедура мезотерапії може викликати ситуації, які можуть довести організм до келоїдного і гіпертрофічного збільшення кровоносних судин, до можливого формування еритеми.

Тому, при вагітності краще утриматися від проведення подібних процедур.

Ризики для малюка

На багато важливішим є вплив коктейлів на малюка. Хоч і ризики є трохи нижчими, ніж для мами, але вони існують, і їх не можна не брати до уваги. Особливо процедура мезотерапії ризикована для жінок, які перебувають на ранніх термінах вагітності, тому що саме в цей момент формуються майбутні органи.

Хворобливі і не комфортні відчуття можуть спровокувати стрес, що може привести до переривання вагітності.

Частина мезококтейлю всмоктується в кров, а значить, може потрапити і в плаценту. Вплив цих компонентів на плід передбачити складно.

Вплив загального самопочуття матері на дитину.

Так як взаємозв’язок між малюком і мамою дуже великий, то і поява проблем у жінки впливає на плід. З цієї причини «уколи краси» хоч і не вплинуть на плід безпосередньо, але розвиток інфекції або алергії у матері, безсумнівно, відіб’ються на дитині.

Тому мезотерапія вважається процедурою, яка не виправдовує ризиків. При бажанні позбутися від однієї проблеми вагітна жінка, можливо, отримає ще десяток нових, якщо зважиться на проведення звичайної мезотерапії, або навіть гомеопатичної.

Не рекомендується також виконувати мезотерапію і після вагітності, так як гормональний баланс породіллі ще не відновлений.

А ось виконувати мезотерапію під час планування вагітності можна, але тільки за кілька місяців до її настання! Ознайомтесь з професійним обладнанням, яке використовують для мезотерапії https://buybeauty.com.ua/katalog-tovarov/oborudovanie-dlja-litsa-i-tela/apparati-dlya-mezoterapii/ щоб зрозуміти чи потрапили ви до спеціаліста чи аматора.

Виключення з правил

Єдиний виняток, який повинен бути обгрунтований медичними показаннями – це мезотерапія волосся. Адже в період гормональної перебудови у вагітної, можливий розвиток навіть облисіння. Однак бажаного результату процедура може і не принести. У більшості випадків сила і ріст волосся відновлюються після пологів.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...