• Без категорії

Чи можна перемогти ранній токсикоз?

015Хтось п’є зелений чай, хтось приймає вітаміни, а хтось антациди. Інші жінки вважають, що такий прояв раннього токсикозу, як уранішня нудота можна здолати за допомогою цукру або спеціальних пігулок. На жаль, як не сумно це звучить, але майбутні мами викидають на вітер час і гроші.

Учені з Університету Дубліна ретельно проаналізували всі методи, що є в практиці, і засоби боротьби проти уранішньої нудоти і дійшли висновку, що від раннього токсикозу, який може перетворити перший триместр вагітності в час страждань, вилікуватися не можна.

Були проаналізовані дані досліджень, в ході яких різні групи лікарів спостерігали за 4 000 жінок в період до 20 тижнів вагітності. Всім їм давали найрізноманітніші засоби від уранішньої нудоти, але жодне з них не забезпечувало стійкого і вираженого ефекту.

Більш того, деякі з "народних рецептів", взагалі, посилювали стан вагітних. Наприклад, від імбиру у них частішало серцебиття. Єдиним засобом, який продемонстрував хоч якийсь помітний ефект, виявилася акустимуляція – форма акупунктури, яка впливає на тіло за допомогою слабких електричних уколів. У деяких жінок ця методика понизила прояви нездужання через три тижні.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...