Чи можна гуляти дитині з температурою?

Чи можна гуляти дитині з температуроюІ дітям, і дорослим корисні прогулянки на свіжому повітрі. Таким чином, організм людини заповнюється вітаміном Д, який утворюється тільки під дією ультрафіолетового випромінювання, організм насичується киснем, поліпшується загальний стан. Тому з малюком необхідно виходити на вулицю не менше двох разів на день.

На рахунок прогулянок у батьків іноді виникають сумніви різного характеру. Чи можна гуляти дитині з температурою, або ж коли на вулиці йде дощ, або занадто низька температура повітря.

Під час несильного дощу виводити малюка навіть потрібно, як і в зимовий час до мінус 15. А от щодо прогулянок під час підвищеної температури тіла у дитини, потрібно розібратися.

Коли можна виходити гуляти?

На думку фахівців, виводити на прогулянку дитину можна, якщо температура тіла не перевищує 37,50. Навіть якщо у малюка спостерігається кашель або присутній нежить. Справа в тому, що під час прогулянки у дитини відбувається вентиляція легенів. Якщо малюк починає кашляти сильніше, кашель стає більш вологим, це означає, що прогулянка подіяла благотворно – дихальні шляхи малюка починають поступово очищатися від накопиченого слизу і мокротиння.

Прогулянка сприятиме подоланню залишкових проявів кашлю і нежиті, допоможе побороти інфекцію і, таким чином, прискорить одужання.

Коли слід відмовитися від прогулянки?

Перебування на свіжому повітрі неможливо, якщо у дитини температура вище позначки 37,50. Це стосується не тільки зимової, але й літньої пори року. Взимку не можна виходити гуляти при високій температурі тому, що малюк може застудитися ще більше. Звичайна застуда в цьому випадку може перейти у пневмонію. Підвищена температура тіла дитини і, навпаки, знижена температура повітря дуже негативно позначаться на стані здоров’я крихти.

Що стосується літнього часу, то при підвищеній температурі тіла малюкові у спеку може стати погано. Підвищена температура тіла малюка і підвищена температура повітря можуть стати причиною сонячного удару. У малюка може з’явитися нудота, блювання, слабкість, він може навіть знепритомніти.

Поради

Як говорилося вище, якщо у дитини невисока температура, то виводити її на прогулянку потрібно обов’язково. Але при цьому слід дотримуватися деяких рекомендацій:

  1. Одягати малюка потрібно по погоді, але не рекомендується його вкутувати занадто тепло. Від перегріву крихті може стати тільки гірше.
  2. При температурі не потрібно завантажувати дитину рухливими іграми. Можна просто посидіти на лавочці, походити по майданчику.
  3. При нежиті у дитини на вулиці посилено починає виділятися слиз. Його потрібно обов’язково видаляти носовою хусткою.

Таким чином, при невеликій температурі гуляти з дитиною можна, і навіть потрібно. Але при цьому обов’язково потрібно дотримуватися порад та рекомендацій. Також потрібно враховувати бажання дитини. У неї необхідно обов’язково поцікавитися: чи хоче вона йти гуляти або ж воліє залишитися вдома і полежати в ліжечку, так як малюк при будь-якій температурі стає знесиленим і втомленим.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...