ЧЕРВОНА ПОМАДА – ЯК ВИБРАТИ СВІЙ ІДЕАЛЬНИЙ КОЛІР?

Немає жінок, яким би не личила яскрава помада, але є жінки, які не вміють її носити. Без перебільшення скажемо, що червона помада є таким же важливим елементом святкового образу, як і маленьке чорне плаття. Однак багато хто з нас відмовляється користуватися яскравою помадою, перебуваючи у твердій впевненості, що вона їм не йде. Запевняємо вас: серед різноманіття червоних кольорів неодмінно знайдеться той, який стане вашим улюбленим.

Як полегшити собі життя і навчитися самостійно підбирати яскравий відтінок для губ, розкаже візажист бренду Clinique Матина Молавізада, великий любитель червоної помади, який працював з такими знаменитостями, як Клер Дейнс, Марго Роббі і Анджеліна Джолі. Матін порадить, як вибрати ідеальний святковий відтінок від яскраво-червоного в стилі костюма Санти до романтичного кольору глінтвейну.

Правило №1: Визначаємо півтон своєї шкіри

Секрет вибору ідеального червоного відтінку криється в півтонах шкіри і помади, в знанні правильних поєднань. Щоб визначити півтон шкіри, досить поглянути на своє зап’ястя. Якщо вени на ньому виглядають блакитними, у вас холодний півтон. Якщо вени здаються, скоріше, зеленими, значить, півтон теплий. Відтінок помади також визначається на основі півтонів. Помада теплого відтінку виглядає оранжувато-червоною. А холодний червоний, як і темно-рожевий, зазвичай містить блакитний колір.

Отже, у вас є два варіанти. Якщо ви хочете створити яскравий акцент, віддайте перевагу червоному відтінку, півтон якого протилежний півтону вашої шкіри. Хочете, щоб губи виглядали розкішно, але стримано? Тоді шукайте відтінок червоного, півтон якого збігається з півтонів шкіри. Зрештою, у вас завжди повинен бути вибір!

Правило №2: Обов’язково тестуйте помаду на губах

От скажіть: ви готові купити джинси, навіть не примірявши їх? Що за дурниця, відповісте ви, та мені потрібно їх сотню пар переміряти! За тим же принципом Матін рекомендує вибирати і червону помаду. Замість того щоб розглядати відтінок або пробувати його на руці, як роблять багато, потрібно просто нанести вподобану помаду на губи.

«Навіть якщо відтінок помади здасться вам занадто теплим або помаранчевим, після нанесення на губи він може змінитися, в ньому може проявитися блакитний півтон», – пояснює Матін. Оцінювати помади саме на губах неймовірно важливо! Особливо, якщо мова йде про чисті червоні відтінках.

Мудра порада: при виборі відтінку в магазині протріть стрижень помади серветкою і нанесіть колір на губи ватною паличкою, щоб уникнути попадання мікробів.

Правило №3: Не треба боятися експериментувати!

Ідеальна червона помада для святкового образу – це не тільки колір. Важливо також вибрати оптимальну формулу і комфортну текстуру. Ви зовсім не зобов’язані віддавати перевагу тільки класичній голівудській червоній помаді з шовковистим покриттям. Все залежить від ваших уподобань. Вибирайте той відтінок, який вам дарує впевненість у собі! Пам’ятайте: червона помада – робить ваше обличчя!

Отже, ви знайшли свій ідеальний червоний відтінок. Тепер вам потрібно підібрати відповідні рум’яна, тіні для повік і підводку. Якщо ви раптом розгубитеся, Матін радить не поспішати. Немає необхідності збирати ідеальну палітру, кожен колір якої буде доповнювати червону помаду.

«Якщо сумніваєтеся в собі і відчуваєте, що не знаєте, з чим поєднувати вибраний відтінок, просто нанесіть помаду на губи, і все. В такому випадку ви точно не зробите помилку і створите ультрасучасний образ. Просто вирівняйте тон шкіри, завдавши тональну основу, і підкресліть брови. Макіяж готовий!»

Поділитися в...

Вас може зацікавити...