Час викладання на живіт: перші розвиваючі ігри

Час викладання на живіт: перші розвиваючі ігри
Привчати малюка лежати на животі дуже важливо не тільки тому, що це сприяє виходу газів і запобігає появі кольок, але також є прекрасним часом для розвитку вашого малюка. Хвилини активного неспання дають дитині можливість навчитися контролювати своє тіло, розуміти світ навколо себе і взаємодіяти з ним. Найкраще у новонароджених ці процеси відбуваються через гру.

“Найкращий спосіб привернути увагу малюка і не дати йому нудьгувати – поступово додавати нові розваги до вже знайомих вправ”

Перші розвиваючі ігри для малюків
Мамин і татів голос, неголосний спів і плавні рухи під музику чудово розвивають слух і аудіальну систему сприйняття, що в майбутньому поліпшить пам’ять і уяву.
Заздалегідь приготуйте різнобарвні іграшки і предмети різних розмірів. Повільно переміщайте яскраві об’єкти вперед і назад, дозволяючи дитині стежити за ними. Так очі малюка навчаться фокусуватися і розпізнавати форми, кольори і рух.
Давайте малюкові торкати предметів з різною текстурою, наприклад зі  шкіри або бавовни, і спостерігайте за його реакціями, це дуже цікаво, до того ж тренує першу моторику, тактильні відчуття і роботу рецепторів шкіри.
Діткам зазвичай подобається дивитися в дзеркало, тому якщо ваш малюк трохи занудьгував, така розвага напевно приверне його увагу. Під час вправи поводите дзеркальцем перед обличчям дитини, або поставте його неподалік, щоб він міг розглядати своє відображення.
Не забувайте про безпеку
Нарешті, щоб заняття приносили тільки користь і радість, варто заздалегідь подбати про комфорт і безпеку дитини. Переконайтеся, що в ігровій зоні відсутні важкі, гострі або дрібні предмети. Використовуйте для гри тільки натуральні гіпоалергенні матеріали. Веселіться зі своїм малюком, і дуже скоро він порадує вас новими досягненнями!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...