Чарівний спосіб релаксу під час вагітності – флоатинг 


Спокій, тільки спокій – під таким девізом повинна проходити вагітність. І чарівна спа-процедура – флоатинг – прекрасний спосіб розслабитися, зняти стрес і отримати задоволення душі і тіла.

Звичайно, всі ми знаємо, що нервувати і переживати під час вагітності шкідливо і для майбутнього малюка і для його мами. Однак стреси в сімейному житті, на роботі, постійні переживання про здоров’я малюка впливають на настрій і самопочуття вагітної. Допоможе набратися сил і заспокоїти нерви спа-процедура. У чому користь флоатінгу під час вагітності

Фізіологічний

Завдяки ефекту невагомості відбувається глибоке розслаблення м’язів, а також декомпресія хребетних дисків і суглобів. Це дуже важливо для майбутніх мам, часто страждають від розтягнень зв’язок і болів в спині.

Психологічний

Перебуваючи в невагомості, в глибокому напівтемряві, мама може усвідомити, що відчуває її малюк, перебуваючи в животику. Дітки ж теж парять в невагомості! Матусі, які вже знайомі з процедурою, кажуть, що відчули неймовірне почуття злиття з крихіткою. Використання концентрованого розчину сульфату магнію активізує процеси регенерації, очищення і живлення шкіри, зміцнює волосся і нігті.

ЩО ТАКЕ флоатінг

В основі цієї спа-процедури лежить принцип сенсорної депривації, коли виключаються всі дратівливі чинники на рецептори органів чуття і ви немов парите в невагомості. Сеанс флоатинга проводять в спеціальній флоат-капсулі, яка заповнена концентрованим водним розчином англійської солі. Це дозволяє тілу буквально ширяти на поверхні води. Капсула підтримує режим акустичної ізоляції. Температура води і повітря близька до температури шкіри людини (близько 34-35 ° С). В ідеалі сеанс повинен проходити в темряві – саме в таких умовах організм відчуває стан, близький до невагомості (але можна вибрати самостійно найбільш комфортний світловий режим). При цьому запускаються природні процеси відновлення енергії і рівноваги організму.

РАЗОМ ІЗ ЧОЛОВІКОМ

Чоловіки теж потребують відпочинку і розслаблення, а годинна процедура флоатинга замінює до 8 годин глибокого сну. Регулярні сеанси можуть компенсувати недосип і переможуть хронічну втому. Але капсула розрахована на одну людину: ви зможете прийти з чоловіком одночасно, розслабитися по сусідству, а після поділитися враженнями. Хочете влаштувати спа-салон у власній ванній? Приготуйте спеціальні праліне для ванної та насолоджуйтеся водними процедурами

Поділитися в...

Вас може зацікавити...