Чарівні властивості дорогоцінних металів та каміння та вагітність

камінняДонині в Азії існує прекрасна традиція дарувати вагітній жінці самоцвіти і камені в оправі з дорогоцінних металів. Коли ще не існувало такої діагностики, як УЗД, протягом вагітності було таємницею, незбагненною загадкою, на яку люди намагалися впливати за допомогою магії дорогоцінних каменів і металів.

Вплив каменів

Здавна вірили, що колечко з невеликим рубіном на мізинці сприяє зачаттю і благополучному розв’язанню, а срібнісережки гвоздики з маленьким рубіном стануть надійним захистом вагітній жінці і її майбутньому малюкові. Однак всі прикраси з рубіном потрібно зняти на період розродження.

Аметист має особливу магію і здатний наділяти хорошими думками, добротою, а все погане відганяє і оберігає майбутню маму. Здавна парі, яка не могла зачати дитину, рекомендувалося пити з аметистової чаші – і диво здійснювалось. Аметист найкраще «працює» оправлений у срібло, і вагітним жінкам потрібно носити його на безіменному пальчику. Дуже високо цінувалася зелена яшма, яка допомагає в пологах. Завдяки ній пологи протікають благополучно і менш болісно. Яшму не носили в період вагітності, а надягали на ліву руку в момент пологів.

Смарагд дорогий камінь служить оберегом для вагітної жінки і знімає запальні процеси. Такими ж цілющими властивостями володіє більш доступний камінь аметист, який захищає і зберігає вагітність.

Дорогоцінні метали

Є думка, що вагітним жінкам не варто носити прикраси із золота і срібла. І швидше за все це пов’язано з тим, що період вагітності пов’язаний з набряком і від колечок краще всього відмовитися або носити їх час від часу. Золото має лікувальні властивості. Це – творчий, щедрий метал, який позитивно впливає на серце і судини. Дуже добре, якщо воно є оправою дорогоцінного каменю, що володіє чарівною магією.

Срібло відноситься до жіночого металу, і воно має особливий вплив на жіночий організм. Завдяки сріблу жінка може позбутися безпліддя, уберегти себе від запалень і хронічних захворювань, а також сприятливо виносити і народити малюка. За чистотою металів потрібно стежити, якщо вони втратили свій блиск, значить, цілющі властивості також припинилися. Повернути метал до «життя» можна самостійно, потрібно просто час від часу чистити його і повертати магічний блиск.

Прикраси з дорогоцінних металів не потрібно носити щодня, і тим більше спати в них. Для щоденного носіння краще вибирати біжутерію, яка не несе ніякого впливу. А от, щоб камені і метали впливали позитивно, їх потрібно носити «профілактично», тобто тільки за особливих обставин.

Біжутерію можна придбати в найближчому торговому центрі, але асортимент таких магазинів значно поступається їх онлайн аналогам на кшталт  Sweet Life. В таких магазинах асортимент виробів зі срібла та золота з дорогоцінним на напівдорогоцінним камінням значно багатший.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...