• Без категорії

Cамотня жінка з дитиною. Як знайти чоловіка?

Cамотня жінка з дитиною. Як знайти чоловіка? Чоловік потрібен вам, щоб ви відчували себе жінкою і щоб було з ким розділити турботи і радості. Чоловік потрібен вашій дитині, щоб він бачив перед собою приклад чоловічої поведінки, модель шлюбу, стосунків чоловіка і жінки.

У багатьох самотніх матерів є страх, що чоловік не зможе полюбити чужу дитину. Але по-перше, від нього цього і не треба чекати. Чоловік в першу чергу прив’язується до жінки. Головне, щоб він прийняв ваше материнство і розділив з вами турботу про дитину. Якщо чоловік полюбить жінку, він прийме її з усією «спадщиною» – сім’єю, дітьми і т.д. Тут важливо бути чесними: заздалегідь попередьте, що у вас є малюк, не потрібно це приховувати.

По-друге, треба переконатися, чи існує для нього в принципі така цінність, як діти. Якщо так, то він зможе з часом і полюбити, і стане виховувати і піклуватися як про своє рідне, так і про вашу дитину.

Чоловік для матері-одиначки – це не просто бой-френд. Ви не можете ризикувати і приводити додому першого ж хлопця, який вам сподобався. Тепер у вас є дитина, і його можна познайомити з вашим новим чоловіком, тільки якщо ви впевнені, що все серйозно. Малюк адже вірить Вам, у нього легко може виникнути прихильність, а потім – розчарування. Такі переживання сприяють розвитку тривожності, а згодом – формування недовіри до відносин взагалі. Тому до вибору чоловіка потрібно підходити відповідально.

На що звертати увагу:

Якщо у вас є сумніви, сходіть до сімейного психолога (якщо є така можливість), він допоможе вам розібратися в своїх почуттях і налагодити відносини, коли чоловік вам подобається, але в стосунках щось не складається.

Чому так складно самостійної і незалежної жінці вийти заміж?

Нормальному чоловікові важливо відчувати себе найпершим і найголовнішим. І найправильнішим з боку жінки було б показати свої слабкості і подякувати чоловіка за те, що він такий сильний і сміливий. Адже без нього нікуди! Але сильна жінка, як правило, за звичкою виживати починає змагатися з чоловіком, доводити, що вона знає і вміє краще. Жінка йде на конфлікт. І нормальний чоловік іде.

Сильній жінці підходить класичний підкаблучник, але, на жаль, мало кого з сильних жінок підкаблучник задовільняє.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...