Б’юті-виховання. Що це таке і коли починати?

Бюті вихованняКожна мама бажає своїй дитині всього найкращого, що може їй дати. Те, що виховання хлопчика відрізняється від виховання дівчинки, – це факт. Коли мати вибудовує відносини зі своєю дочкою, то багато питань стоять вкрай гостро. Ще гострішими вони стають, коли дитина досягає підліткового віку. Сьогодні ми торкаємося теми б’юті-виховання, щоб спробувати розібратися, що це таке і коли краще його розпочати.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві дитина майже постійно знаходиться поруч зі своєю мамою і як губка вбирає і відтворює все, що її оточує. Деякі діти дуже вразливо реагують на будь-які зміни в образі своєї мами. Чи то зміна кольору волосся або нова коротка стрижка після тривалого носіння коси. Інші, навпаки, страшно радіють будь-яким змінам зовнішності мами або ніяк не реагують на них взагалі. Але за такими настроями ще з самого раннього віку можна визначити смак своєї дитини і готовність на експерименти.

Спосіб життя

Щоб дівчинка комфортно себе відчувала, не потрібно створювати один між одним нездоланний бар’єр. Краще бути друзями завжди. Відповідно, ділитися своїми хорошими звичками. І якщо мамі, яка курить, бажано не показуватися доньці на очі, то сходити разом на манікюр, в салон краси або фітнес-зал буде абсолютно не зайвим. Немає нічого кращого спільної пробіжки або походу по магазинах. Це зміцнює відносини і налаштовує дитину на ваш смак, вона краще розуміє і відчуває світ.

Заборони і табу

Коли дочка підростає, настає час, коли їй хочеться спробувати свій перший макіяж і купити перший бюстгальтер, а не іграшки і ляльки (до речі, круті іграшки для дівчаток можна придбати тут). Краще, щоб саме в цей період її життя мама була поруч і допомагала порадами. Але пам’ятайте, що, коли ви невмотивовано критикуєте свою дитину, вона може почати поступово закриватися. І якщо ви надмірно тиснете – «тобі пора почати фарбуватися», то можете зародити або поглибити вже існуючі комплекси. Однак постійно заохочуючи шопінгом і всілякими процедурами, ви можете легко розбалувати дитину.

Так як ми говоримо про правильне б’юті-виховання, то ви повинні розуміти, що манікюр, педикюр і чистка обличчя у косметолога в підлітковому віці зовсім не зайві. Якщо ви не сильні дати уроки макіяжу або зачіски самостійно, то ви легко можете знайти хорошого б’юті-блогера і підписати дитину на його відеоканал. Якщо дитина сильно хоче поміняти зачіску або форму брів, то краще самим відвести її до хорошого майстра. В іншому випадку, почнуться експерименти із зовнішністю, швидше за все, не найвдаліші.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...