Бруно

Перекладається з древнегерманского як – "смаглявий".

Бруно справляє враження простого, привабливого хлопця. Згодом з'ясовується, що привітність його показна, він завжди переслідує корисливі цілі. Може зробити дорогий подарунок, щоб підлеститися до потрібної людини. Роботу вибирає престижну і вигідну, що дозволяє забезпечити безбідне існування. Часто працює в сфері обслуговування. Через грошей на роботі часто виникають конфлікти. Тоді він проявляє граничну принциповість. Любить бути в центрі уваги, хвалькуватий, схильний до перебільшення і переоцінки власних достоїнств. Одружується за розрахунком. Воліє, щоб матеріальні можливості його дружини поєднувалися з красою і сексуальністю. У сім'ї прагне до лідерства, але рахується з думкою дружини. Часто буває невірний, не відчуваючи докорів сумління з приводу своїх зрад. Невірність дружини сприймає важко. Щоб не втратити його розташування й уваги до себе, дружині необхідно завжди думати про свою зовнішність, залишатися трохи таємничої і привабливою. Важко переносить невдачі, в стані стресу може спитися.

"Зимовий" Бруно складний в спілкуванні, завжди шукає справедливості і відстоює правду. Хороший сім'янин. Кілька імпульсивний. Дуже обдарований і працьовитий чоловік. Колеги його поважають. Найбільших успіхів домагається у галузі точних наук, філософії. Гостинний, але сам в гості ходить неохоче. "Грудневий" – схильний робити нескінченні зауваження всім, хто поруч, але не терпить цього по відношенню до себе. Сперечатися з ним марно. Здоров'я у нього непогане, однак він схильний до нервової перевтоми через надмірні перевантажень на роботі. Пунктуальний, не терпить брехні. Ощадливий. Завжди розсудливий і розсудливий. У дружбі вибірковий. Ненавидить сентиментальність, вульгарність, бруд, неохайність. Але більш всього не любить ледарів і ледарів. Яскрава індивідуальність.

Дуже практичний, особливо "осінній", розбірливий, вразливий. Далекий від грубих, неприборканих тварин пристрастей. Належить до розряду людей, які будують свою долю власними руками.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...