Бред Пітт за одностатеві шлюби

Бред ПіттВідомий американський актор Бред Пітт висловив свою підтримку сексменьшинам у зв’язку підписанням закону, який дозволяє жителям міста Нью-Йорк і штату вступати в одностатеві шлюби.

Після прийняття цього закону на Манхеттені пройшов парад на підтримку губернатора і прийнятого ним закону. Люди різних національностей, кольорів шкіри, жінки і чоловіки вийшли на вулицю з плакатами на яких було написано: «Приймаю пропозиції на одруження», «Женись на мені», «Спасибі, губернатор Куомо».

Як сказав Бред Пітт в інтерв’ю Нью-Йоркському журналу: «Жити з тим кого любиш і вступити з цією людиною в законний шлюб – право кожної людини. Усі штати і жителі цих штатів повинні зрозуміти, що ніхто не має права вирішувати, кому можна одружуватися, а кому ні, адже ми всі рівні. Я вірю, що така дискримінація в один прекрасний день зникне, і кожен американець і житель нашої планети буде щасливий з тим і в тому шлюбі, якого він хоче ».

Бред Пітт і супутниця його життя Анджеліна Джолі давно вже заявили, що не збираються вступати в законний шлюб, поки в США буде дискримінація і поки права для оформлення сімейних вуз не стануть однакові для всіх і в усіх штатах. На сьогоднішній день дозвіл на створення одностатевих родин є в 6 з 50 штатів країни.

Недавно у ЗМІ просочилася інформація, що парочка все ж зважилася обвінчатися 23 вересня цього року в Провансі в каплиці у виноробному господарстві Chateau Miraval. Свідками на святі будуть брат нареченого Дуг і Холі Голайн, асистентка Джолі. До вівтаря наречену ж поведе її батько Джон Войт.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...