Борова матка допоможе завагітніти

borova-matkaНайчастіше жінки знайомляться з боровою маткою (ортілією однобокою), коли не наступає бажана вагітність і починається пошук будь-яких засобів і можливостей, щоб зачати дитину.

Чому борова матка збільшує ймовірність зачаття? 

Біологічні речовини, що містяться в рослині, володіють комплексним впливом на організм жінки. Запалення сечового міхура, фаллопієвих труб, ендометрит, а також різні захворювання нирок найчастіше викликають утворення спайок у черевній порожнині і малому тазі, що є однією з причин подальшого жіночого безпліддя.

У зеленій частині цієї лікарської рослини знаходяться речовини, які мають антибактеріальні властивості і виліковують запальні процеси сечостатевої системи.

Іншою властивістю борової матки є її гормональний вплив на організм жінки, схожий на дію естрогену, а, як відомо, серйозною причиною жіночого безпліддя є порушення гормонального фону. Фітоестрогени, що містяться в рослині, дозволяють використовувати препарати з рослини для подолання недорозвиненості матки, для відновлення порушень менструального циклу, для лікування фібром і міом, а також при маткових кровотечах. Слід враховувати, що дана властивість рослини посилює кровотечу при менструаціях, тому слід утримуватися від прийому препаратів при рясних місячних і, навпаки, при мізерних виділеннях рекомендується вживати борову матку.

Як проводиться лікування рослиною борова матка? 

Використовують водний або спиртовий настій подрібненого сухого листя борової матки. Для того, щоб ваші зусилля увінчалися успіхом, необхідно суворо дотримуватися дозування та режиму прийому препаратів. Період часу лікування, як і будь-якою лікарською рослиною, досить тривалий і становить від 3 до 6 місяців. Дана рослина володіє дуже сильними лікарськими властивостями, тому перед її застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем, особливо, якщо ви вже проходите курс лікування.

Якщо вагітність настала під час лікування борової маткою, то доцільно продовжувати приймати настій сухого листя рослини, але тільки у вигляді водяних настоїв, так як спирт у такому випадку протипоказаний.

Багато жінок за допомогою цієї рослини стали щасливими мамами, а багато ще будуть ними. Головне — не втрачати надії.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...