Боріться за свою любов!

боріться за свою любовЯк часто ми чуємо, що любов проходить. І дійсно, сьогодні катастрофічно зростає число розлучень. Але розлучення не владні над тими, хто володіє знаннями з області любовних енергетик.

У всі часи жінка була берегинею домашнього вогнища, а це означає, що саме вона була берегинею любові у відносинах зі своїм коханим. Жінка проводила особливі ритуали, спрямовані на те, щоб дізнатися про любов свого обранця, залучити його до себе. Ці ритуали відносяться до галузі біоенергетики.

Для початку спробуємо відповісти на таке питання, що ж таке любов, чому вона буває не у всіх і чому вона закінчується? Любов – це збіг двох біоенергетичних вібрацій у чоловіка і жінки. Звідси просто помітити, що любов виникає у людей з близькими енергетичними коливаннями і тому, щоб викликати у когось любов і симпатію, треба навчитися підлаштовуватися до енергетичних вібрацій партнера. Що ж потрібно для цього зробити?

Відомо, що будь-який колір є найпотужнішим джерелом енергії, але ми його сьогодні недооцінюємо, адже зовсім недавно, дівчата, щоб привернути до себе коханого, шили собі і йому сорочки однакового кольору і розшивали їх однаковими малюнками. Це робилося для того, щоб досягти гармонії в колірній гамі і виглядати близькою парою.

Намагайтеся одягатися в одяг такого кольору і стилю, який воліє Ваш улюблений. У такому випадку, Ви будете виглядати парою не тільки для оточуючих, але й для себе. Якщо він прийшов до Вас у джинсах, то можете сміливо одягати джинси, а якщо він прийшов у діловому одязі, то постарайтеся одягнути костюм такого ж спрямування. Запитайте в нього: «Як ми виглядаємо разом”.

Всі звуки, як і кольори впливають на нашу біоенергетику і підсвідомість. Немає нічого приємніше для слуху закоханого, ніж звуки імені його коханої. В ідеальному випадку, підходять один для одного такі імена, в яких збігається хоча б дві приголосних звука. Наприклад: Дмитро і Марія, Анатолій і Наталія. А якщо у ваших іменах немає співпадаючих звуків, то треба придумати такі пестливі прізвиська, якими користувалися ще наші пра-прадіди: котик-кошеня, лисичка-лисеня…

Сильного енергетичного об’єднання допомагають досягти спільні побутові дії: частування зі своєї тарілки або зі своєї вилки. Якщо Ви їсте яблуко, то не забудьте розділити його навпіл з коханим. Якщо Ви їсте тістечко, то обов’язково поділіться їм. Енергія, яка знаходиться в яблуці або тістечку, обов’язково з’єднає і Ваші біоенергетичні поля.

Ефективно після вмивання витиратися одним рушником, якщо Ви, звичайно, не хворі якими-небудь інфекційними захворюваннями. Одягайте його сорочки і тапочки, коли буваєте у нього вдома. Це теж допомагає дуже добре обмінюватися енергіями.

Гуляйте разом, при місяці, під зірками. Такі прогулянки найбільше допомагають злиттю душ.

І, нарешті, найголовніше: ніхто не повинен знати про те, що Ви робите заради свого коханого, так як Ви тоді катастрофічно швидко втратите накопичену енергію і розповсюдьте про себе небажані чутки і плітки.

Кохайте і будьте коханими! Боріться за свою любов!

 

Поділитися в...

Вас може зацікавити...