Борис

Перекладається із слов'янського як – "бореться за славу".

Можливо, це скорочений варіант імені Борислав. За деякими даними, походить від імені Богоріс – так звали болгарського царя, який хрестився в 864 році і запровадив християнство в Болгарії.

Бориси гуляють допізна з подружками і не дуже-то поспішають знайомити їх з матір'ю. Скритність Борисов іноді може з'явитися причиною головного болю, а то й мікроінфарктів у його батьків. Так, про призначену одруження Борис повідомить батькам напередодні, в кращому випадку – за тиждень або тоді, коли приховувати далі вже ніяк неможливо.

Бориси, як правило, розумні, досягають у обраних ними сферах діяльності великих успіхів, ніж їх однолітки. Серед них часто зустрічаються ділові люди. Педантичні в справах. Не позбавлені почуття гумору, цікавляться політикою і футболом. Всіх життєвих благ зазвичай домагаються самі, без чиєїсь допомоги. Нежадібних, люблять здаватися великодушними, піклуються про батьків. Якщо володіють шматочком землі, то люблять його майже фанатично. Ремонт квартири рідко довіряють комусь – воліють все робити власними руками або, в крайньому випадку, – за власним планом. Віддані роботі, можуть настільки захопитися нею, що забудуть про сім'ю. З цим майбутній дружині Бориса доведеться миритися, оскільки він все робить в ім'я благополуччя сім'ї. Сім'я для нього-тиха гавань, тил, де він набирається сил для реалізації своїх честолюбних задумів. Але і вдома його рідко застанеш біля телевізора. Принести дружині чашечку кави, допомогти по будинку, перевірити уроки дітей – для Бориса своєрідний відпочинок. Напружена праця часто призводить запального Бориса до нервового зриву, що може закінчитися пристрастю до спиртного.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...